Paranormális esetek

Paranormal

2022.07.05 JRD

3,5* de mégis felül pontoztam...

...mert ez a film nem rossz. Igaz, nem is a jók között van, de tagadhatatlanul érdekes, kísérteties, hátborzongató, de néha vontatott. Angol szinkronnal néztem (sajnálom az "egyiptomi"/javítva/ nyelv nem igazán tetszik). De hiába, az érdekes események, valahogy nem hívogatott minden rész, hogy azonnal megnézzem. De kinek mi jön be! Nézd meg! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Legalább Aya Samaha egy jó nő!

Na, letudtam az első egyiptomi misztikus filmemet. Szép, kényelmes tempóban tettem, ezzel már azt is elárultam, hogy nem szippantott annyira magába, bár a jobb és kellemesebb filmélmények közé tartozott. A történet középpontjában a kissé esetlen, lá... Teljes kritika

2020.11.23 Kanyi

Csak azért kezdtem hozzá, mert tetszett az előzetese, de mit mondjak, egész pozitív csalódás lett számomra ez az egész sorozat.

2020.11.08 András

Na, tessék, végre egy nagyon pozitív családás: kicsit félve kezdtem el, mert fogalmam sem volt, hogy mit várjak az egyiptomi filmgyártástól, és tessék, olyan magas színvonalú munkát tettek le az asztalra, hogy ejha.

2022.07.03 Török389133

Nem tudom másoknak mi tetszett annyira ebben a sorozatban, szerintem borzasztó unalmas volt.

2020.11.06 Lojzika7

Nem sok ilyen van, egy rész után úgy rántott be, hogy alig bírtam abbahagyni, hogy ne egy nap alatt daráljam le az egészet. Nem az, hogy nézhető, hanem végre valami élvezhető is!