Vámpírnaplók

Torrey DeVitto
Torrey DeVitto
Claire Holt
Paul Wesley

A Mystic Falls Gimnázium egyik diákja, Stefan Salvatore egy vámpír, ezt azonban senki sem sejti. A fiú beleszeret Ellába, aki a közelmúltban elhunyt szüleit gyászolja. A két fiatal szerelmét azonban sötét titkok árnyékolják be. Bár Stefan békésen éli életét, bátyja, Damon minden lakóra… Több

Premier (HU): 2010.06.25. | HBO Max (2022.07.01.)

2023.06.18 bkzsani

Összegészében tetszett a sorozat, nem bántam meg, hogy végig néztem. Sőt, már-már függővé tett. Nagyon sokféle karaktert láthattam (a kedvenc azért Damon marad) a nyolc évad alatt. A befejezés az, ami nem nyerte el a tetszésemet, de ez az én szerény véleményem.

2022.03.14 JRD

Szeretjük, noha lassú és néha laposka...

Az első évad hozta az elvárást, a második azonban nagyon nehézkesre sikerült. Azt hiszem, túlságosan is elnyújtották. Igazából nincs meg az egyenletes minősége sorozatnak. De attól még jó és szórakoztató... Viszont ami érdekes, az a két testvér jó-rossz kettőssége. (Az Odaát című sorozatban is megtalálható ez a kettősség.) A karakterek egyébként szerethetőek. A két vámpír megtestesíti a női álmok netovábbját, és Nina Dobreven is legeltethetik a fiúk a szemeiket. Igaz, ez a sorozat inkább a tinilányokat célozta meg, de tutira veszem, hogy sok fiú is szereti ezt a sorozatot. Ha bevallja, ha nem. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.04.18 indingo

Túl hosszúra lett nyújtva a sorozat. Szerintem csak veszített a nézettségéből az évadok során. Valahogy már egy idő után telítődik az ember feje ettől a sok zagyvaságtól, amit az elején még bír, de egy idő után sok. Én így voltam vele.

2017.08.22 Deku

Nálam ez a sorozat nagyon erősen hasonlított a Twilight filmekre ami szintén nem tetszett. Ez is inkább ilyen tini sorozat és nagyon nem tetszik a vámpírlét eme megközelítése.

2017.05.08 GedyPapa

Az első évadokat néztem és tetszett is, azonban egyre csak laposodott és bár próbálták feltuningolni, de nem volt sikeres a próbálkozásuk. Így marad a 3 csillag.

Paul Wesley és Ian Somerhalder több részt is rendeztek a sorozatból. Szerző: Gábor390920

Ian Somerhalder elnyerte a Legjobb gonosz férfi főszereplő díjat. (És ha eredeti nyelven nézed a sorozatot, meg is érted, hogy miért. Mondjuk a magyar hangja is remekül hozta a gonosz stílust.)Szerző: JRD

A könyv fő vonala maradt csak meg a sorozatban. Sok szereplőt megváltoztattak vagy kiírták a sorozatból, és más főszereplőt tettek a helyére.Szerző: JRD

Annie Wersching alakítja Damon Salvatore, és Stefan Salvatore anyját, de egy év és nyolc hónappal idősebb, mint Ian Somerhalder és öt évvel idősebb Paul Wesleynél. Mivel akkor vált vámpírrá, amikor a testvérek még gyerekek voltak, így a valós életkorbeli különbségnek van értelme.Szerző: Diesel

A könyv szerint: A Salvatore testvérek Olaszországból származnak, és a 15. század végén születettek. A sorozat szerint: A testvérek a polgárháború idején lettek vámpírok.Szerző: Diesel