Vámpírnaplók

The Vampire Diaries

2023.06.18 bkzsani

Összegészében tetszett a sorozat, nem bántam meg, hogy végig néztem. Sőt, már-már függővé tett. Nagyon sokféle karaktert láthattam (a kedvenc azért Damon marad) a nyolc évad alatt. A befejezés az, ami nem nyerte el a tetszésemet, de ez az én szerény véleményem.

2022.03.14 JRD

Szeretjük, noha lassú és néha laposka...

Az első évad hozta az elvárást, a második azonban nagyon nehézkesre sikerült. Azt hiszem, túlságosan is elnyújtották. Igazából nincs meg az egyenletes minősége sorozatnak. De attól még jó és szórakoztató... Viszont ami érdekes, az a két testvér jó-rossz kettőssége. (Az Odaát című sorozatban is megtalálható ez a kettősség.) A karakterek egyébként szerethetőek. A két vámpír megtestesíti a női álmok netovábbját, és Nina Dobreven is legeltethetik a fiúk a szemeiket. Igaz, ez a sorozat inkább a tinilányokat célozta meg, de tutira veszem, hogy sok fiú is szereti ezt a sorozatot. Ha bevallja, ha nem. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.04.18 indingo

Túl hosszúra lett nyújtva a sorozat. Szerintem csak veszített a nézettségéből az évadok során. Valahogy már egy idő után telítődik az ember feje ettől a sok zagyvaságtól, amit az elején még bír, de egy idő után sok. Én így voltam vele.

2017.08.22 Deku

Nálam ez a sorozat nagyon erősen hasonlított a Twilight filmekre ami szintén nem tetszett. Ez is inkább ilyen tini sorozat és nagyon nem tetszik a vámpírlét eme megközelítése.

2017.05.08 GedyPapa

Az első évadokat néztem és tetszett is, azonban egyre csak laposodott és bár próbálták feltuningolni, de nem volt sikeres a próbálkozásuk. Így marad a 3 csillag.

2018.02.12 Diesel

Nagyon tetszett a történet. Voltak olyan évadok amelyek kicsit gyengébbek voltak, de összességében szerintem egy szerethető jó kis sorozat. Szerintem teljesen jó volt, hogy ennyi évad volt így egy átlátható képet kaptunk a Salvatore testvérek történe... Több

2017.07.11 Szilonka

Jól és valamennyire újszerű sorozat volt, tetszett a kezdése és a két fivér viszálya. Az évados során ellaposodott a történet unalmassá vált és a főszereplők is inkább hátrahagyták a sorit.

2019.05.31 Ms. Akárki

Klasszikus tinisorozat, amit szerintem így vagy úgy már mindenki ismer. Nina Dobrev miatt kezdtem el nézni régen és nem bántam meg, bár az évadok olykor hullámzó tempójúak és teljesítményűek. Elena és Damon fan vagyok úgyhogy ez a sorozat kötelező darab.

2022.04.13 Gábor390920

Menőbb, mint az Alkonyat

A sorozat első négy évada nagyon erős, folyamatosan bontakozik ki Mystic Falls természetfeletti története. A vámpíroktól hemzsegő városka főszerepében van Elena Gilbert, akiért a Salvatore testvérpár versenyzik. A romantikus szál mögött, véres gyilkolások, árulások és természetfeletti lények harcát követhetjük végig nyolc évadon keresztül. Azt éreztem az utolsó évadokra, hogy a történet kicsit elfogyott, de még így is sikerült felkelteni az érdeklődésemet, hiszen az utolsó évadokban is tudtak árnyalni a karaktereken a készítők. A 2010-es évek egyik meghatározó vámpíros sorozata.

2016.09.18 puffancshercegnő

A vége felé kezd kicsit erőltetett lenni, és próbálják túlbonyolítani a cselekményt, hogy ezzel is tovább húzhassák. Az első pár évad a legjobb benne, akkor még egészen eredeti volt, és a az eredeti szereplők jól hozták az alakításukkal a karaktereiket.

2017.11.02 Bazzzsi

Nagyon jó sorozat, imádom, mert minden részbe történik valami és nem lehet megjósolni a dolgok kimenetelét. Néha picit sok a szerelmi háromszög, de ki lehet bírni.

2018.04.20 TomÁcs

Jaj kit is szeressek? A jó tesót vagy a rossz tesót? Ez a hullámzás eléggé unalmas és sok volt a sorozatban. Meg a végére már mindenki valami nem emberi lett.

2018.11.02 VvV

Izgalmas vámpíros-romantikus sorozat. Az évadok előremenetelével bonyolódnak a szálak. Sok szereplője van és mindenki egy karakter.

2017.07.23 Lonka

Amíg kibontakozott a sorozat azoka részek nagyon tetszettek, meg a múlt történései. Hogyan születettek a a naplók, ki mit csinált évszázadokkal ezelőtt.