Teen Wolf - Farkasbőrben

6. évad (2016) - 20 epizód
Colton Haynes
Colton Haynes
Tyler Posey

Scott McCall egy teljesen átlagos középiskolás srác, aki csak azt szeretné, ha a többiek észrevennék, és elismernék őt. Ezért önkéntesként csatlakozik egy éjszakai rendőrségi akcióhoz, mely során megharapja egy vérfarkas. Ezt követően Scott élete gyökeresen… Több

Premier (HU): 2012.06.01.

2020.11.19 kiana

Az elején nagyon nem volt természetes az animáció, de ezenkívül egy nagyon jó film, amiben szinte az összes természetfeletti lény benne van, amiről eddig hallottunk, talán még több is. Sok érdekességet hozott magával, és nagy fejlődésen mentek át a k... Több

2019.02.09 mamiéstöti2

Ötletes sorozat, melyben jó grafikák vannak és néhány szereplő is egész élethűen ábrázolja a szerepet.

2016.02.18 indingo

Az első pár rész kicsit gagyi volt, de utána megszerettem. Igazából mindegyik évad ugyanarra a sémára épül, van valamilyen természetfeletti teremtmény akiről nem tudjuk, hogy ki, de majd kiderül.

2017.08.22 Deku

Semmi eredetit nem láttam ebben a sorozatban. Inkább tényleg tiniknek szóló sorozat akar ez lenni ami így nem fogott meg. Nincs izgalom se benne, nem tudom ajánlani.

2017.07.11 Szilonka

Egy elég egyszerű sorozatról van szó, amely minden évadban ugyanarra az elemekre épít. Látványban nekem furcsa a farkasgyerek, kicsit béna, de elnézem nekik.

Shelley Henniget (Malia) 2004-ben lousiana legszebbjének választották.Szerző: bukottangyal

Kirát eredetileg a harmadik évadban kiírták volna, de mivel nagyon jól működött a kémia közte és Scott között, megtartották.Szerző: bukottangyal

Jill Wagner Max Carverrel alkot egy párt, akivel a sorozatban is szerelmes párt alakítottak. Szerző: indingo

Holland Roden szívsebész szeretett volna lenni.Szerző: indingo

Jeff Davis, a sorozat atyja arra kérte Dylan O'Brient, hogy növessze meg a haját. A színész bár kissé vonakodva, de eleget tett a kérésnek.Szerző: hp