Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Teen Wolf - Farkasbőrben (2011-2017)

Teen Wolf

kiana   2020. 11. 19.

Az elején nagyon nem volt természetes az animáció, de ezenkívül egy nagyon jó film, amiben szinte az összes természetfeletti lény benne van, amiről eddig hallottunk, talán még több is. Sok érdekességet hozott magával, és nagy fejlődésen mentek át a k... több»

mamiéstöti2   2019. 02. 09.

Ötletes sorozat, melyben jó grafikák vannak és néhány szereplő is egész élethűen ábrázolja a szerepet.

indingo   2016. 02. 18.

Az első pár rész kicsit gagyi volt, de utána megszerettem. Igazából mindegyik évad ugyanarra a sémára épül, van valamilyen természetfeletti teremtmény akiről nem tudjuk, hogy ki, de majd kiderül.

Deku   2017. 08. 22.

Semmi eredetit nem láttam ebben a sorozatban. Inkább tényleg tiniknek szóló sorozat akar ez lenni ami így nem fogott meg. Nincs izgalom se benne, nem tudom ajánlani.

Szilonka   2017. 07. 11.

Egy elég egyszerű sorozatról van szó, amely minden évadban ugyanarra az elemekre épít. Látványban nekem furcsa a farkasgyerek, kicsit béna, de elnézem nekik.

Edii   2015. 09. 17.

Az első évad még nézhető, de a többi már túlzás és egyre kiszámíthatóbbá válik a cselekménye, a főhős pedig ultra gáz!

TomÁcs   2018. 08. 09.

Az első három évadot bírtam, utána már kevesebb időm volt nézni és valahogy elment tőle a kedvem.

Colton Haynes
Colton Haynes
Tyler Posey

Shelley Henniget (Malia) 2004-ben lousiana legszebbjének választották.

(bukottangyal)

Kirát eredetileg a harmadik évadban kiírták volna, de mivel nagyon jól működött a kémia közte és Scott között, megtartották.

(bukottangyal)

Jill Wagner Max Carverrel alkot egy párt, akivel a sorozatban is szerelmes párt alakítottak.

(indingo )

Holland Roden szívsebész szeretett volna lenni.

(indingo )

Jeff Davis, a sorozat atyja arra kérte Dylan O'Brient, hogy növessze meg a haját. A színész bár kissé vonakodva, de eleget tett a kérésnek.

Teen Wolf - Farkasbőrben az 1985-ös sorozat, Az ifjú farkasember remake-je.

Isaac (Daniel Sharman) a sorozat szerint fiatalabb Dereknél (Tyler Hoechlin), a valóságban azonban ez épp fordítva van.

Daniel Sharman és Crystal Reed a valóságban egy párt alkottak, azonban kapcsolatuk 2013 júniusában véget ért.

A vérfarkasok üvöltéséhez gorillák hangját használták fel.

Linden Ashby és Melissa Ponzio a Franklin and Bash című sorozat pilotjában is együtt játszottak.