Játssz egy LG Q6-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

indingo   2016. 02. 18.

Az első pár rész kicsit gagyi volt, de utána megszerettem. Igazából mindegyik évad ugyanarra a sémára épül, van valamilyen természetfeletti teremtmény akiről nem tudjuk, hogy ki, de majd kiderül.

Deku   2017. 08. 22.

Semmi eredetit nem láttam ebben a sorozatban. Inkább tényleg tiniknek szóló sorozat akar ez lenni ami így nem fogott meg. Nincs izgalom se benne, nem tudom ajánlani.

Szilonka   2017. 07. 11.

Egy elég egyszerű sorozatról van szó, amely minden évadban ugyanarra az elemekre épít. Látványban nekem furcsa a farkasgyerek, kicsit béna, de elnézem nekik.

Edii   2015. 09. 17.

Az első évad még nézhető, de a többi már túlzás és egyre kiszámíthatóbbá válik a cselekménye, a főhős pedig ultra gáz!

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Hát adtam neki egy esélyt egyik barátom nagy ajánlgatási láza miatt, de ez a sorzat nekem egyáltalán nem jött be. Pedig a misztikus vérfarkasos filmek sorozatok általában tetszeni szoktak, de ez túlságosan a fiatalabb rajongó kislányoknak íródott, nem véletlenül néz ki így ebben a sorozatban mindenki ahogyXD Ismétlődő és unalmas sorozat sajnos.

Colton Haynes
Colton Haynes
Crystal Reed

Shelley Henniget (Malia) 2004-ben lousiana legszebbjének választották.

(bukottangyal )

Kirát eredetileg a harmadik évadban kiírták volna, de mivel nagyon jól működött a kémia közte és Scott között, így megtartották.

(bukottangyal )

Max Carver-rel alkot egy párt, akivel a sorozatban is szerelmes párt alakítottak.

(indingo )