Teen Wolf - Farkasbőrben

Teen Wolf

2020.11.19 kiana

Az elején nagyon nem volt természetes az animáció, de ezenkívül egy nagyon jó film, amiben szinte az összes természetfeletti lény benne van, amiről eddig hallottunk, talán még több is. Sok érdekességet hozott magával, és nagy fejlődésen mentek át a k... Több

2019.02.09 mamiéstöti2

Ötletes sorozat, melyben jó grafikák vannak és néhány szereplő is egész élethűen ábrázolja a szerepet.

2016.02.18 indingo

Az első pár rész kicsit gagyi volt, de utána megszerettem. Igazából mindegyik évad ugyanarra a sémára épül, van valamilyen természetfeletti teremtmény akiről nem tudjuk, hogy ki, de majd kiderül.

2017.08.22 Deku

Semmi eredetit nem láttam ebben a sorozatban. Inkább tényleg tiniknek szóló sorozat akar ez lenni ami így nem fogott meg. Nincs izgalom se benne, nem tudom ajánlani.

2017.07.11 Szilonka

Egy elég egyszerű sorozatról van szó, amely minden évadban ugyanarra az elemekre épít. Látványban nekem furcsa a farkasgyerek, kicsit béna, de elnézem nekik.

2019.08.25 Ms. Akárki

Remek zenékkel fűszerezett inkább tiniket célzó love story-s harcolós fantasy sorozat. Az első pár rész kicsit még nehezen indult be, de utána mindenért kárpótolt. Izgalmas és pörgős sorozat annak aki kedveli az ilyesmi természetfeletti lényekkel foglalkozó sorozatokat.

2017.11.02 Bazzzsi

Minden évad másra sikerült ez tetszett. Sok szereplővel dolgoztak, de a két főszereplő srác mindig is kiemelkedett a bandából, nagyon jó karaktereket szültek nekik.

2018.08.09 TomÁcs

Az első három évadot bírtam, utána már kevesebb időm volt nézni és valahogy elment tőle a kedvem.

2018.11.02 VvV

Az első pár rész bénázása után beindult a dolog. A története egyre jobb az évadok előremenetelével és a karakterek is komplettebbek lesznek.

2017.07.23 Lonka

Minden évad ugyanarra a sémára épül. Van egy ismeretlen ellenfél, valamilyen természetfeletti lény ami az éltünkre tört azért le kell győzni őt, közben persze bonyolódnak a szerelmi szálak.

2016.11.20 Szivárvány1

Hát adtam neki egy esélyt egyik barátom nagy ajánlgatási láza miatt, de ez a sorzat nekem egyáltalán nem jött be. Pedig a misztikus vérfarkasos filmek sorozatok általában tetszeni szoktak, de ez túlságosan a fiatalabb rajongó kislányoknak íródott, ne... Több

2016.06.21 Timcsi

Eléggé kedvelem ezt a kis sorozatot, izgalmasak és érdekesek a részek, habár tini sorozat, de elég jó.

2019.04.14 petraszab

Az első pár rész után kezd beindulni a történet és lesznek a szereplők is kedvelhetőek minden hibájukkal együtt.

2020.09.24 jfruzsi97

Nekem nagyon tetszett a sorozat. Sajnálom ,hogy vége lett. Ötletes, jó sztorival. Remekül megcsinálták benne a szörnyeket, ahogy a képességek megjelentek a képernyőn. 1-2 szereplőt sajnáltam, hogy olyan sorsa jutott amire. De végül is kellemes lezárást kapott. Fantasy műfajt bőven üti.