Teen Wolf - Farkasbőrben

Teen Wolf

2016.04.04 Annuska

Aranyos kis tinisorozat, kellő feszültséggel és humorral. Nem szabad teljesen komolyan venni, de kikapcsolódásnak jó, mert nem kell túlgondolni az egészet csak jönnek szépen egymás után a történések. Idősebbeknek kihagyós.

2020.10.16 belavagyok

Természetfeletti sorozat a jobb fajtából. A két főszereplő srác jó páros volt, a történet izgalmas, szerettem.

2016.08.20 Timike

Nekem bejön ez a sorozat! Nem egy világmegváltó történetű, de remek kikapcsolódást nyújt.

2018.03.24 NFG

Az elején követtem a sorozatot, de körülbelül csak az első és második évadhoz volt motivációm! Utána már laposodott a történet! Nem tudtak újat mutatni! Kiskamaszoknak lehet érdemes néznie!

2016.09.17 HannaK

nem egy gondolkozós sorozat, néhol picit egyszerű, de kedvelem és az egyes évadokat 3-4 nap alatt bedarálom.

2015.10.28 trixxy

Az első évadot nem is láttam, valamiért hozzájutottam a másodikhoz, és egy unatkozós délutánon belenéztem.. így a másodikat és a harmadikat megnéztem szépen apránként, de annyira nem érdekelt, hogy az első évadot is pótoljam. Fiatalabb korosztálynak... Több

2016.02.28 H.a.n.n.a

Könnyed tini sorozat! Kiszámítható, de kedvelhető. A történet sem túl bonyolult, igazából minden évad hasonló felépítésű. A farkasgyerek maszkja szerintem elég béna egy XXI. századi filmhez képest.

2018.02.18 authorgirlll

A legkönnyedebb tinisorozat valaha. Stiles egyértelműen a kedvencem. Imádom a poénokat és főként a karaktereket. sokszor sírtam de még többet nevettem.

2015.10.23 Mano35

Izgalmas pörgős cselekményes film, a fiatalabb korosztálynak biztos tetszeni fog. Érdekes sztori izgalmas cselekmény. Kategóriájában az átlagnál jobb.

2016.11.22 csocsicsoda

Pont annyit ad a sorozat, amennyit kell. Kellemes kikapcsolódást nyújt, egyszerű történet misztikus karakterekkel.

2016.06.17 Panna

Nekem tetszik a sorozat, nem kell rajta nagyon agyalni csak sodor magával. A szereplők nagyon szimpatikusak.

2017.11.28 bukottangyal

Imádtam az egész sorozatot. A 3. évad és az utolsó a kedvenceim. A finálét szerintem jobban meg lehetett volna oldani.

2016.10.26 malnaturmix

Egyszerű története van, annak ellenére, hogy ilyen misztikus elemek vannak benne. Kedvelem, mert könnyen végig lehet pörgetni egy évadot.

2015.10.07 Bimbi

Tipikus, középszerű vámpírfilm. Sok újat nem adott, de egyszeri nézésre élvezhető film, ami lekötött. A színészek alakítása nem a legprofibb, de összességében egy jól összerakott film.