Harcos apáca (2020)

Warrior Nun

Török389133   2022. 07. 27.

Egész jó volt az első évad. A történet és a világ nagyon tetszett, de az évad közepén volt pár elég unalmas rész. Ha csak 6 részben csinálták volna meg, akkor egy kiváló sorozat is lehetett volna.

Robinson76   2020. 12. 17.

Ebből még kisülhet valami jó!

Történetünk főhőse, Ava akaratán kívül megáldatik egy glóriával, amely nemcsak a halálból hozza vissza, hanem egy apácák alkotta rendnek a vezetőjévé is teszi őt. A cselekményszál és Ava karakterének kibontakoztatására a hat rész finom szólva is túlzó. Az utolsó négy epizód viszont feszessé, élvezhetőbbé teszi a sorozatot. Van olyan cselekményszál, ami a fináléban teljesen váratlanul, hirtelenjében kerül megválaszolásra, de a készítők számtalan fontos kérdést hagytak nyitva az évad során. Mindenképp van potenciál a Warrior Nunban, főleg a végére felgyülemlett kérdések sokasága okán, és csak remélni lehet, hogy a későbbiekben végre előtérbe kerülhet az akció, aminek fokozása ennél a szériánál kifejezetten jó lenne.

Albu Baptista első angol nyelvű szerepe. Anyanyelve portugál, de beszél angolul, németül, spanyolul és franciául is.