Harcos apáca (2020-2022)

Warrior Nun

JRD   2022. 11. 22.

3,5*

Amikor nekiálltam megnézni, nem fűztem hozzá semmilyen reményt. Igazából a sztori sem érdekelt, sőt a film címe is inkább nevetségesnek tűnt, mint érdekesnek. Az első rész után úgy éreztem, hogy ebből akár lehet egy jó sorozat is. Érdeklődéssel néztem végig a sorozat mindkét évadát. Várom a harmadik évadot, hiszen az utolsó jelenettel nyitva hagyták a sztorit. De ne hallgass rám! Nézd meg és majd eldöntöd magad! Szóval filmre fel és jó szórakozást!

Robinson76   2020. 12. 17.

Ebből még kisülhet valami jó!

Történetünk főhőse, Ava akaratán kívül megáldatik egy glóriával, amely nemcsak a halálból hozza vissza, hanem egy apácák alkotta rendnek a vezetőjévé is teszi őt. A cselekményszál és Ava karakterének kibontakoztatására a hat rész finom szólva is túlzó. Az utolsó négy epizód viszont feszessé, élvezhetőbbé teszi a sorozatot. Van olyan cselekményszál, ami a fináléban teljesen váratlanul, hirtelenjében kerül megválaszolásra, de a készítők számtalan fontos kérdést hagytak nyitva az évad során. Mindenképp van potenciál a Warrior Nunban, főleg a végére felgyülemlett kérdések sokasága okán, és csak remélni lehet, hogy a későbbiekben végre előtérbe kerülhet az akció, aminek fokozása ennél a szériánál kifejezetten jó lenne.

Török389133   2022. 07. 27.

Egész jó volt az első évad. A történet és a világ nagyon tetszett, de az évad közepén volt pár elég unalmas rész. Ha csak 6 részben csinálták volna meg, akkor egy kiváló sorozat is lehetett volna.

Albu Baptista első angol nyelvű szerepe. Anyanyelve portugál, de beszél angolul, németül, spanyolul és franciául is.