Árnyvadászok: A végzet ereklyéi (2016-2019)

Shadowhunters: The Mortal Instruments

kiana   2020. 11. 19.

A film nagyon rossz volt, mind a szereplők, mind a leírás szempontjából. De a sorozatot nagyon eltalálták. A szereplők is jók lettek, és ugyan az elején az animáció nem volt a legjobb, a végére nagyon belejöttek. 3 évad alatt összesűrítették a könyve... több»

lolita13   2016. 10. 17.

Sokkal jobb volt mint a film és szertem a szerplőket is. Olvastam a könyvet és nagyon jó hogy a könyvhez hűek de mégis vannak újdonságok benne így nem válik kiszámíthatóvá

puffancshercegnő   2016. 09. 18.

Nem olyan rossz, mint amennyire az emberek lehúzzák szerintem. Élvezhető kis sorozat, nem kell túl komolyan venni. Olyan jó úgysem lesz, mint amilyen a könyv, de ez általában így van. Ettől függetlenül jól folyik a történet, egész jók a karakterek, és többé-kevésbé követi a könyvet is még. Ígéretes volt az első évad.

Evcsi95   2016. 09. 26.

Jó könyv, abból jó film, majd pedig jó sorozat. A szereplők fiatalosak, pörgősek, a cselekmény mozgalmas. Nem csodálom, hogy jön a második évad.

Robert Langdon   2020. 11. 08.

Mikor elkezdtem nézni ezt a sorozatot, azt olvastam róla, hogy jobb, mint a mozifilm volt. Az tetszett nekem. Bár a szereplők elég rosszul lettek kiválasztva, a sztori bejött. Most már tudom, mikor kell egy regényt inkább mozifilmként megcsinálni. Ez... több»

Rekyyy   2016. 02. 09.

Hááát :D talán azzal kezdem, hogy JOBB MINT A FILM!!! Nem rossz. Eddig csak pár részt láthattunk, ami nem sok, de a karakterek jónak tűnnek. Persze nem a könyv, de egész jó. Pár részt átírtak, de mivel sorozatról van szó, biztos emiatt. A karakterekk... több»

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Sokkal jobb lett mint a film de még sajnos ez is kevés, nagyon tinisorozatot hoztak össze. Pedig a könyv nagyon izgalmas volt. Hűbb a könyvhöz mint a film volt és ez mindenképpen pozitíum. Pörgős egyszernézős sorozat.

Curtis Morgan
Harry Shum, Jr.
Shailene Garnett
Shailene Garnett
Isaiah Mustafa
Matthew Daddario
Harry Shum, Jr.
Dominic Sherwood

Míg éppen bejelentették a bemutatót, a show Twitter-fiókja megkérdezte a rajongókat, mit szeretnének, kik játsszák el a karaktereket. Rengeteg válaszoló elképzelése szerint Simon Lewist a filmben szereplő Robert Sheehannak kellett volna alakítania.

(jfruzsi97)

A színészgárda tagja egy egykori NFL-játékos, Isaiah Mustafa is, aki mindhárom évadon át játszotta az Árnyvadászból lett vérfarkas Luke-ot.

(jfruzsi97)

A sorozat forgatási munkálatai 2015. május 25-én kezdődtek meg Torontóban, Kanadában.

(lolita13)