Vámpírnaplók

The Vampire Diaries

2015.01.30 Dodi

Nagyon jó sorozat. Izgalmas, fordulatos! Damon karaktere pedig a legjobb!

2017.12.09 Greeta

Olyan berántós sorozat. Nézed és függőséget okoz, még egy részt, ez lesz az utolsó. A részekben mindig történt valami, a szerelmi szál is izgalmasan alakult.

2016.06.21 Timcsi

Picit elszaladt a sorozattal a ló és már nem tud lekötni, pedig korábban nagyon bírtam. Nekem sok Elena-féle karakter.

2019.04.14 petraszab

A siker titka, hogy végy sok kedvelhető karakter és mindenki talál maga számára szimpatikus szereplőt. A történet lendületes minden részben történik valami.

2020.08.19 KCintia

Az egyik legjobb.

Ez a sorozat nagyon sok mindent hozott a vászonra. Van itt romantika , akció , horror , dráma , fantasy. Remek szereplők , csodás alakítások. Körülbelül 4x néztem újra elejétől a végéig , remek élmény. Viszont a végével én annyira nem voltam megelégedve.

2020.10.16 belavagyok

Ebben aztán minden volt. Lényeket és történéseket tekintve. Elena elég idegesítő volt a sorozat során, semmit se fejlődött a jelleme.

2016.09.17 HannaK

Kezdetben szerettem, de nagyon el lett húzva és annak ellenére nem sok minden történik benne.

2015.10.28 trixxy

Mivel nem szeretek mindig várni a következő részre egy hetet, ezért csak a teljes évad befejezése után ülök neki megnézni bármilyen sorozatot. Az első 2 évad megfogott, vártam a következőket, örültem mikor szezon nyitás volt.. Az utána következő éva... Több

2019.12.11 Eniq

Szuper sorozat volt az elején nagyon szerettem nézni vártam hétről hétre az újabb részeket a negyedik évadig teljesen jó volt szerintem. Ahogy az ősök különváltak és megkapták a saját sorozatukat úgy érzem csökkent a színvonala ennek. Még az ötödik é... Több

2018.02.18 authorgirlll

Ez a sorozat volt régen a kedvencem és csak azért hagytam abba a nézését mert a karakterekben már nem láttam potenciált. Én a végletekig abszolút Delenás vagyok ezért is tetszett a vége.

2016.04.27 Bogi

Jesszus, tinédzserként mennyit néztem ezt a sorit. Mára már persze ez sem ugyanaz. Szerintem a kőkori rajongótáborból már mindenki elkaszálta ezt a sorozatot... Dögunalom mára. A történetszálak csak ismétlik és ismétlik egymást. Egy eredeti karakter ... Több

2016.06.17 Panna

Egynek elmegy, de eléggé elhúzzák a dolgokat, meg már mindenki valami természetfeletti lény az picit sok.

2016.01.13 Cirmici

Azt hittem öröm kedvenc lesz Nina, de ahogy a végső évadokhoz eljutunk annál ellenszenvesebbé vált a folyamatos nyivákolásával. A sztori jól kezdődött, szerethető sorozat, de Ian nélkül nem nézném ennyire lelkesen.

2016.10.26 malnaturmix

Nem tudják abbahagyni a készítők, már a főszereplők is megúnták. Nem tudom miért nem csinálnak neki egy ütős véget azt kész.