NOS4A2

indingo   2019. 07. 13.

Az előzetes alapján sokkal jobbnak ígérkezett. A történet lassan bontakozik ki. A 18-as karikát sem értem, semmi "olyan" nem történik benne. Picit zavaros a története, nekem csak közepes.

Szilonka   2019. 08. 14.

Érdekes volt az első évad, kicsit beteg. A főcímzenéjét imádtam. Érdekesen alakultak benne szálak.

TomÁcs   2019. 09. 23.

Nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Az előzetes egy izgalmas sorozat látszatát keltette, de nagyon lassan építkezett a story.

VvV   2019. 10. 28.

Csodálkozom, hogy lesz második évad, mert az első totális káosz volt. Katyvasz, amiben néha történt valami.

Greeta   2019. 07. 14.

Nagyobb volt a füstje, mint a lángja, pedig nagyon jól indult és azt hittem egy különleges sorozat készült. Teltek a részek, de csak topogtunk egy helyben.

A 2019-es Comic Conon bejelentették, hogy lesz második évada is a sorozatnak.

(GedyPapa)

A főcímdal a híres karácsonyi ének, a "Carol of the Bells".

(GedyPapa)

Az első évad annyiban tér el a könyvtől, hogy a könyben Vic McQueen gyermekkorát ismerjük meg. A sorozat szempontjából egyszerűbb volt egy fiatal színésszel játszatni a szerepet.