Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

NOS4A2 (2019-2020)

NOS4A2

Annuska   2020. 10. 03.

A leírás sajnos sok mindent elárul a sorozatról és így már nincs meglepetés. A főszereplő lány nekem picit idegesítő volt, de lehet hogy csak a szinkron miatt.

indingo   2019. 07. 13.

Az előzetes alapján sokkal jobbnak ígérkezett. A történet lassan bontakozik ki. A 18-as karikát sem értem, semmi "olyan" nem történik benne. Picit zavaros a története, nekem csak közepes.

GedyPapa   2019. 12. 17.

Pozitív meglepetés

Hatalmas meglepetés volt olvasni az eddigi kommenteket, hiszen nagyjából egytől egyig lehúzta a sorozatot. Pedig szerintem nagyon jól készült. Az eleje kicsit döcögött, de utána beindult a sztori. Úgy álltam neki, hogy korábban már olvastam a film alapját szolgáltató könyvet, így volt egy kis előképzettségem. Több részegységet is át és újragondoltak, amik (ahhoz képest, hogy a "Búra alatt"-ból mit hoztak ki) jól sültek el. Kiváló volt a casting, Zachary Quinto egyedül is elvitte volna a showt, de szerencsére voltak ebben segítői. Várom a második évadot.

Szilonka   2019. 08. 14.

Érdekes volt az első évad, kicsit beteg. A főcímzenéjét imádtam. Érdekesen alakultak benne szálak.

TomÁcs   2019. 09. 23.

Nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Az előzetes egy izgalmas sorozat látszatát keltette, de nagyon lassan építkezett a story.

VvV   2019. 10. 28.

Csodálkozom, hogy lesz második évad, mert az első totális káosz volt. Katyvasz, amiben néha történt valami.

Greeta   2019. 07. 14.

Nagyobb volt a füstje, mint a lángja, pedig nagyon jól indult és azt hittem egy különleges sorozat készült. Teltek a részek, de csak topogtunk egy helyben.

Manx karakterének fontos része a hangja; az öregember hangja csikorgónak, szinte fájdalmasnak tűnik. Ez a hang teljes egészében Zachary Quintoé, és nem speciális effektus.

(jfruzsi97)

A 2019-es Comic Conon bejelentették, hogy lesz második évada is a sorozatnak.

(GedyPapa)

A főcímdal a híres karácsonyi ének, a "Carol of the Bells".

(GedyPapa)

Az első évad annyiban tér el a könyvtől, hogy a könyben Vic McQueen gyermekkorát ismerjük meg. A sorozat szempontjából egyszerűbb volt egy fiatal színésszel játszatni a szerepet.

(GedyPapa)

A NOS4A2 (ejtsd nosferatu) a klasszikus vámpírtörténetre utal.