1. évad (2019) - 10 epizód
2. évad (2020) - 10 epizód

Premier: 2019.03.11.

2020.10.03 Annuska

A leírás sajnos sok mindent elárul a sorozatról és így már nincs meglepetés. A főszereplő lány nekem picit idegesítő volt, de lehet hogy csak a szinkron miatt.

2019.12.17 GedyPapa

Pozitív meglepetés

Hatalmas meglepetés volt olvasni az eddigi kommenteket, hiszen nagyjából egytől egyig lehúzta a sorozatot. Pedig szerintem nagyon jól készült. Az eleje kicsit döcögött, de utána beindult a sztori. Úgy álltam neki, hogy korábban már olvastam a film alapját szolgáltató könyvet, így volt egy kis előképzettségem. Több részegységet is át és újragondoltak, amik (ahhoz képest, hogy a "Búra alatt"-ból mit hoztak ki) jól sültek el. Kiváló volt a casting, Zachary Quinto egyedül is elvitte volna a showt, de szerencsére voltak ebben segítői. Várom a második évadot.

2019.07.13 indingo

Az előzetes alapján sokkal jobbnak ígérkezett. A történet lassan bontakozik ki. A 18-as karikát sem értem, semmi "olyan" nem történik benne. Picit zavaros a története, nekem csak közepes.

2019.08.14 Szilonka

Érdekes volt az első évad, kicsit beteg. A főcímzenéjét imádtam. Érdekesen alakultak benne szálak.

2019.09.23 TomÁcs

Nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Az előzetes egy izgalmas sorozat látszatát keltette, de nagyon lassan építkezett a story.

Manx karakterének fontos része a hangja; az öregember hangja csikorgónak, szinte fájdalmasnak tűnik. Ez a hang teljes egészében Zachary Quintoé, és nem speciális effektus.Szerző: jfruzsi97

A 2019-es Comic Conon bejelentették, hogy lesz második évada is a sorozatnak.Szerző: GedyPapa

A főcímdal a híres karácsonyi ének, a "Carol of the Bells".Szerző: GedyPapa

Az első évad annyiban tér el a könyvtől, hogy a könyben Vic McQueen gyermekkorát ismerjük meg. A sorozat szempontjából egyszerűbb volt egy fiatal színésszel játszatni a szerepet.Szerző: GedyPapa

A NOS4A2 (ejtsd nosferatu) a klasszikus vámpírtörténetre utal.Szerző: GedyPapa

A sötétség kora