NOS4A2

NOS4A2

2020.10.03 Annuska

A leírás sajnos sok mindent elárul a sorozatról és így már nincs meglepetés. A főszereplő lány nekem picit idegesítő volt, de lehet hogy csak a szinkron miatt.

2019.12.17 GedyPapa

Pozitív meglepetés

Hatalmas meglepetés volt olvasni az eddigi kommenteket, hiszen nagyjából egytől egyig lehúzta a sorozatot. Pedig szerintem nagyon jól készült. Az eleje kicsit döcögött, de utána beindult a sztori. Úgy álltam neki, hogy korábban már olvastam a film alapját szolgáltató könyvet, így volt egy kis előképzettségem. Több részegységet is át és újragondoltak, amik (ahhoz képest, hogy a "Búra alatt"-ból mit hoztak ki) jól sültek el. Kiváló volt a casting, Zachary Quinto egyedül is elvitte volna a showt, de szerencsére voltak ebben segítői. Várom a második évadot.

2019.07.13 indingo

Az előzetes alapján sokkal jobbnak ígérkezett. A történet lassan bontakozik ki. A 18-as karikát sem értem, semmi "olyan" nem történik benne. Picit zavaros a története, nekem csak közepes.

2019.08.14 Szilonka

Érdekes volt az első évad, kicsit beteg. A főcímzenéjét imádtam. Érdekesen alakultak benne szálak.

2019.09.23 TomÁcs

Nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Az előzetes egy izgalmas sorozat látszatát keltette, de nagyon lassan építkezett a story.

2019.10.28 VvV

Csodálkozom, hogy lesz második évad, mert az első totális káosz volt. Katyvasz, amiben néha történt valami.

2019.07.14 Greeta

Nagyobb volt a füstje, mint a lángja, pedig nagyon jól indult és azt hittem egy különleges sorozat készült. Teltek a részek, de csak topogtunk egy helyben.

A sötétség kora
Újságos lányok
Hol nézheted: Amazon Prime
A rend

2020.10.01 jfruzsi97

Szerintem teljesen nézhető. Eleje tényleg kissé nehézkesen indult. De utána egészen izgalmassá és érdekessé vált. Különleges képességek jelennek meg érdekes formákban.

2019.07.31 Bakó Zoltán

Még kevés!

Nem nőtt fel még apuci szintjére a fiú. Nagyon sok nyitott kérdés maradt. Azt pedig 2019-ben már nagyon nem kéne, hogy '90-es évek horrorjának hiba-kliséit ismételjék..konkrétan az elrabolt és épp megszökő áldozatnak ma már illene elválasztani a rossz ember fejét a törzsétől, majd kibelezni, felnégyelni stb... Több volt ebben. Talán majd legközelebb!