Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Drakula (2020)

Dracula

Raphouse   2020. 12. 29.

A végére elfárad

A három epizód teljesen más, míg az első annyira megfogott a hangulatával, és végig lekötött a középső résszel karöltve, addig az utolsót alig vártam, hogy vége legyen. A végkifejlet nagyon nagy csalódás, mert a két rész alatt felépített karaktert az utolsó etapban teljesen kiherélték, és logikátlan lépés volt a részéről ilyen bugyuta módon megölni magát, főleg annak tudatában, hogy most már semmi nem állíthatja meg a világuralomra törését, lényegében nincs, amivel elpusztíthatják, de ebbe is bele lehetne kötni, mert a karó a többiekkel elég szépen végzett. A részben lévő mellékszereplők pedig totálisan feleslegesek és bárgyúk voltak, a diszkós eljegyzéstől már-már kínosan éreztem magam, hogy mit szívott a rész írója. Tökéletes lehetett volna ez a sorozat, ha az utolsó rész el se készül, és a másodikban lezárják.

alex   2020. 01. 05.

Megfogott ez a Drakula sorozat. Csak egy dolog bánt, a Drakula főszereplő kicsit túl koppintja a Lucifer (Lucifer az Újvilágban)... több»

Robinson76   2020. 12. 08.

Zavaros az összkép

Ezt a szériát három különböző részre lehet osztani, annyira más és más mindhárom epizód, mind hangulatkeltésben, mind a dramaturgiában, és még műfajában is... Van itt vámpírtörténet, thriller, miegymás, és közben ugrálunk az időben, míg az egész egy értelmetlen és érthetetlen, meglehetősen ellentmondásos katyvasz lesz.

Bakó Zoltán   2020. 01. 06.

Remek

Az eddigi legjobb feldolgozás!

Róbert Gyenes   2020. 02. 09.

Sok vámpíros filmet láttam már, de ez a 3 részes minisorozat messze felülmúlta az elvárásaimat. Plusz pont azért mert Magyarországon is játszódik.

Greta   2020. 02. 01.

briliáns

Épp olyan lendületes, tartalmas, izgalmas és intellektuális, mint a Sherlock. Tudnak ezek valamit..

Claes Bang
Claes Bang

Az első epizód Szlovákiában lévő terüteleken is volt filmezve (pld. Árva vár)

(alex)