A falka (2014-2016)

Bitten

Annuska   2020. 11. 01.

A korábbi hasonló témájú sorozatokhoz képest nem ad semmi pluszt, semmi újat vagy meglepőt. Az egyes részek nem voltak valami izgalmasak, és látványban sem volt erős.

indingo   2018. 02. 15.

Nem egy pörgős sorozat, meg nekem már sok ez a természetfeletti lény. A részek is elég sablonosak, már-már kötelező egy-egy szexjelenet, mindig téma a sok evés.

Szilonka   2018. 08. 15.

Nem kezdtem el érdeklődni a kanadai sorozatok után... A története rém gyenge más hasonló sorozatok utánzata.

Bazzzsi   2018. 03. 30.

Az első évadot bírtam csak végignézni. Eléggé unalmas, vagy már teljesen az amerikai pörgős sorozatokra van ráállva az agyam. A története nem új keletű.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Nem is értem, hogyan tudott három évadot megélni a sorozat. Eléggé semmitmondó az egész, más sorozatokból összelopkodott ötletek. Unalmas kivitelezés, unott arcú színésze,

trixxy   2017. 04. 17.

Végignéztem a sorozatot. Bár nem voltam elájulva tőle, konkrétan a második évadnál egy időre abba is hagytam, mikor a farkasok mellett a boszorkányok is színre léptek. Amikor farkasként mutatják őket, hát hogy is mondjam.. egy rajzfilmben hitelesebbe... több»

philboy   2016. 06. 05.

Megnéztem az első részt és nem fogott meg, unatkoztam rajta. A könyvet olvastam, az egészen jó volt.

Laura Vandervoort és Steve Lund korábban együtt dolgozott a Haven (2010) című tévésorozat kapcsán.

(erare)

A sorozat Kelley Armstrong Women of the Otherworld című fantasy-sorozata alapján készült.

(erare)