A falka

1. évad (2014) - 13 epizód
2. évad (2015) - 10 epizód
3. évad (2016) - 10 epizód
Laura Vandervoort

Elena Michaels az egyetlen, még élő női vérfarkas. Magányosan él; fotósként próbál normális életet élni Torontóban, ám egy váratlan gyilkosság miatt arra kényszerül, hogy visszatérjen övéihez, a vérfarkasokhoz, s a férfihoz, akinek elfelejtése komoly erőfeszítésébe telt.

(erare)

Ország: Kanada
Premier: 2014.01.11.

2020.11.01 Annuska

A korábbi hasonló témájú sorozatokhoz képest nem ad semmi pluszt, semmi újat vagy meglepőt. Az egyes részek nem voltak valami izgalmasak, és látványban sem volt erős.

2018.02.15 indingo

Nem egy pörgős sorozat, meg nekem már sok ez a természetfeletti lény. A részek is elég sablonosak, már-már kötelező egy-egy szexjelenet, mindig téma a sok evés.

2018.08.15 Szilonka

Nem kezdtem el érdeklődni a kanadai sorozatok után... A története rém gyenge más hasonló sorozatok utánzata.

2018.03.30 Bazzzsi

Az első évadot bírtam csak végignézni. Eléggé unalmas, vagy már teljesen az amerikai pörgős sorozatokra van ráállva az agyam. A története nem új keletű.

2018.04.14 TomÁcs

Nem is értem, hogyan tudott három évadot megélni a sorozat. Eléggé semmitmondó az egész, más sorozatokból összelopkodott ötletek. Unalmas kivitelezés, unott arcú színésze,

Laura Vandervoort és Steve Lund korábban együtt dolgozott a Haven (2010) című tévésorozat kapcsán.Szerző: erare

A sorozat Kelley Armstrong Women of the Otherworld című fantasy-sorozata alapján készült. Szerző: erare