A falka

Bitten

2020.11.01 Annuska

A korábbi hasonló témájú sorozatokhoz képest nem ad semmi pluszt, semmi újat vagy meglepőt. Az egyes részek nem voltak valami izgalmasak, és látványban sem volt erős.

2018.02.15 indingo

Nem egy pörgős sorozat, meg nekem már sok ez a természetfeletti lény. A részek is elég sablonosak, már-már kötelező egy-egy szexjelenet, mindig téma a sok evés.

2018.08.15 Szilonka

Nem kezdtem el érdeklődni a kanadai sorozatok után... A története rém gyenge más hasonló sorozatok utánzata.

2018.03.30 Bazzzsi

Az első évadot bírtam csak végignézni. Eléggé unalmas, vagy már teljesen az amerikai pörgős sorozatokra van ráállva az agyam. A története nem új keletű.

2018.04.14 TomÁcs

Nem is értem, hogyan tudott három évadot megélni a sorozat. Eléggé semmitmondó az egész, más sorozatokból összelopkodott ötletek. Unalmas kivitelezés, unott arcú színésze,

2017.04.17 trixxy

Végignéztem a sorozatot. Bár nem voltam elájulva tőle, konkrétan a második évadnál egy időre abba is hagytam, mikor a farkasok mellett a boszorkányok is színre léptek. Amikor farkasként mutatják őket, hát hogy is mondjam.. egy rajzfilmben hitelesebbe... Több

2016.06.05 philboy

Megnéztem az első részt és nem fogott meg, unatkoztam rajta. A könyvet olvastam, az egészen jó volt.

2015.02.03 TPetty

Megint egy felesleges fantasy-sorozat, mely nem mond semmi újat. Sémákra épít és csak feleslegesen izgatja fel a kamaszokat. Nem mellesleg a szereposztás is gyenge és az egyes epizódok cselekménye is nulla.