A sötétség kora

The Originals

2023.08.13 bkzsani

A sorozat mélyen lenyűgözött az izgalmas történet és a kiváló színészi teljesítmények által. Az „Örökkön örökké”-ben született Mikaelson testvérek kalandjai keltek életre, miközben saját múltjukkal, sötét titkaikkal és az örök szerelemmel vívnak harc... Több

2022.03.14 JRD

Jobb, mint a Vámpírnaplók

Imádtam. Imádom. Hogy miért? Mert valóban jobb, felépítettebb, ravaszabb és érzelmesebb, mint a Vámpírnaplók. Természetesen a Vámpírnaplókat is szeretem, de azért ott a sztori évadról évadra ellaposodik (a 2. évad pedig egyenesen lassú). De ugyebár n... Teljes kritika

2017.08.21 Deku

Ez a sorozat sokkal jobban tetszik mint az eredet történet. Ez pedig nálam nagyon ritka. Egy olyan spin-off ez mely bőven túlnő önmagán. Nagyon hangulatos lett.

2017.11.02 Bazzzsi

Szerintem még jobb, mint a Vámpírnaplók. Sokkal jobb karakterek vannak benne és valahogy érzelmesebb is a történet. Több szálon fut és sok minden történik benne.

2017.06.24 indingo

Az első pár rész kicsit unalmas, de utána beindult. Voltak benne érdekes és izgalmas részek, bár nejem egy kicsit sok, hogy mindenki valamilyen természetfeletti lény.

2017.07.11 Szilonka

Egy fokkal jobb, mint a Vámpírnaplók, bár itt is néha nagyon tesze-toszák a szereplők és ugyanazon rágódnak több rész erejéig. A második évad elég unalmas volt.

2018.04.14 TomÁcs

Szerencsére nem olyan nyálas mint az elődje a Vámpírnaplók. Sok kedvelhető negatív karakter van benne, azok a kedvenceim. Történetben is izgalmas és misztikus keverék.

2018.11.02 VvV

Manapság nagyon divat előzménysorozatot csinálni. Maga az ötlet nem rossz, de nemek ez túl véres volt már.

2017.12.09 Greeta

Hangulatban jobban tetszik, mint a Vámpírnaplók bár az sem rossz. Itt a múlt részletes bemutatása az ami miatt még érdekesebb és vonzóbb a sztori.

2019.01.20 Timcsi

Ennyi mellékzöngét kitalálni.... Nekem már sok volt. Kicsit fárasztó volt a sok vámpír, meg vérfarkas.

2017.07.23 Lonka

Nagyon szuggesztív sorozat, ami magával ránt. Sok minden történt benne és nem tudok még egy olyan sorozatot, amelyben ennyi szereplő lenne.

2019.04.14 petraszab

Az anyasorozat sikerét meglovagolva készült el A sötétség kora, ami talán még jobb és izgalmasabb lett, mint az eredeti.

2015.10.09 Alexa

Azon gyakori eset egyike, mikor a spinoff túlnő a sorozaton. Sokkal élvezhetőbb, mint az anyasorozat, ami eléggé ellaposodott. Az eredetiek megérdemlik a saját sorozatot, sokkal jobban kifejthetőek a karakterek és múltjukból kifolyólag érdekesebbek is, mint néhány nyavalygó tini.

2017.04.17 trixxy

A Vámpírnaplókkal kezdtem, de ez sokkal inkább megfogott, mint az. A TVD inkább egy romantikus tinisorozat, amibe vámpírok is szerepelnek, ez sokkalinkább komolyabb témájú, mégis érdekesebb és izgalmasabb. Míg a másik sorozatban tipikus macsó srácok ... Több