The Exorcist

(The Exorcist)

indingo  2017. 04. 16. 16:37

Elég gyengének találtam az első évadot. Sok logikátlan lépés volt benne, kilógott a félrelépő pap története és kicsit unalmas is volt. Az utolsó két rész izgalmasabb volt, de ennyi.

Lonka  2017. 07. 29. 08:31

Talán azért mert nem igazán hiszek ezekben a természetfeletti dolgokban, nem igazán jött be a sorozat. Több részben egy helyben toporgott a sztori és valahogy nem találtam kedvelhető karaktert sem.

Krisz111988  2017. 02. 22. 04:53

Remek alkotás!Bátran ajánlom mindem horrorkedvelőnek!Na meg azoknak is akik nem szeretik a műfajt!Elég sok évadot ki lehetne hozni belőle!Csak a minőség maradjon!A szereplők is remekül alakítottak!
Jár az 5 csillag! :)

spikeZ  2016. 10. 11. 14:53

a pilotnak csak a vége volt ijesztő, nem voltam benne biztos, hogy akarom-e tovább nézni, de aztán mégis, és jól tettem. kellemes fagyos hangulat, és nagyon szimpatikus szereplők. részemről OK, és várom a folytatást

Alfonso Herrera