Csontzsák (2011)

Bag of Bones

Pierce Brosnan
Melissa George
Annabeth Gish

Sabnock Sanatory   2021. 07. 20.

legújabb vélemény a nap véleménye

Már megint egy klisés King feldolgozás!

Tényleg nem akarom nagyon lehúzni a filmet, de nekem a sztori így filmen abszolút nem jött át. Hogy miért? Egyrészt nem szép a képi megvalósítás, túl száraz és túl steril az egész. Ráadásul nem ugyanaz a történet, mint az írott változatban, és ez is ... teljes kritika»

BoBamburg   2021. 01. 11.

Nem olvastam Kingtől a könyvet (legalábbis egyelőre), de gondolom, hogy mérföldekkel jobb alkotás. Én nagyon untam ezt a háromrészes minisorozatot, aminek egyetlen előnye tényleg csak az, hogy nem több 3 résznél.

KingPin   2016. 06. 19.

Pierce Brosnan határozottan jó választás volt erre a szerepre, a ráncai kifejezetten illettek ehhez a karakterhez. tipikusan jó King-es hangulat, ez a rendező tudja, hogy nyúljon a forgatókönyvekhez. Kicsit hosszú ugyan, de nem unalmas

petera050   2016. 02. 23.

nagyon szeretem a Stephen King adaptációkat, de ez valahogy nem érintett meg, túlságosan steril az egész film.

Eredetileg Kelly Rowland alakította volna Sara Tidwellt.

A filmet Csontzsák címmel vetíti a televízió Magyarországon.

Korrekt darab, de semmi több és ezt nagyon sajnálom, mert Sara Tidwell ennél többet érdemelt volna. több»

Kiknek ajánljuk: Azoknak az olvasóinknak, akiket vonz a misztikum, és nem riadnak meg, ha valaki bakelitlemezekkel, álmokkal, hűtőmágnesekkel vagy éppen egy csengővel próbál üzenni a túlvilágról. több»