NA

Yellowjackets (2021-2022)

Yellowjackets

Török389133   2022. 12. 09.

Én nem értem, ezen mit dicsértek annyit a kritikusok. A közel 10 órából 9,5 dögunalom. Az érdekesebb részeket épphogy csak felvillantják, és nemhogy semmi nem derül ki semmiről, még csak semmi szerepük vagy jelentőségük sem lesz, mert 1-2 perc után máris visszatér a semmiről való jó hosszas beszélgetésekhez.

Robinson76   2022. 01. 21.

Ígéretes, majd érdektelen

A készítők számos dolgot ollóztak össze innen-onnan, ezért ígéretesen indult a sorozat, de a kezdeti lelkesedésem végül érdektelenségbe csapott át. Tudatos az építkezés, az látszik, és nyilván ez csak egy alapozás volt a folytatáshoz, de arra már nem leszek vevő. Jók a színészi teljesítmények, és a négy főszereplő jelenkori és múltbeli alakjainak rendkívül összeillő párosa is remek, de ennek dacára sem fogott meg igazán a széria. Mindenki érdekesebbnek ígérkezik az elején, de valahogy senki sem teljesedik ki, a múltbeli helyszínen történtek is ellaposodnak, már-már unalomba fulladnak. Talán rámcáfolnak majd a folytatásban, de ahhoz, hogy az ígéretesből igazán kedvelt sorozattá lépjen elő, szerintem lényegesen több kell(ene).