Varga_Júlia   2020. 07. 28.

A nyári forróságban kifejezetten jól jön egy kis havas nyomasztás, úgyhogy nekem pont betalált a sorozat – de tény, hogy abszolút hangulatfüggő, hogy valaki élvezi-e vagy sem. Kifejezetten lassan bontják ki a cselekményt, ráadásul sok az apró részlet... több»

Sabnock Sanatory   2020. 06. 14.

Jól sikerült "havas" sorozat,amúgyis,én imádom az örök hó birodalmát,olyan misztikus,és itt ebbe pont belelőttek. A történet vezetése lassú,erőteljes,odafigyelős,mert a lényegi mondanivaló ,ha nem figyelünk,elillan. Pontos,precíz,kihegyezett színészi játék. Ajánlott!!!

Gigi   2017. 01. 13.

Engem már az első képsor megfogott. Imádtam a hangulatát, a történetét, azt, hogy nem tudom előre kitalálni, mi lesz a következő epizódban. A képi világa pedig egyszerűen lenyűgöző.

Mia1982   2017. 05. 13.

Érdekes és izgalmas sorozat, bár lassú, amivel nekem nincs bajom, mivel szeretem az ilyen filmeket/sorozatokat. Remek a képi világa, a zenéje és a színészek is rendben vannak. A történet titokzatos, nem tudom mi fog történni, még csak elképzelésem sincs, kiválóan összehozott sorozat!

Nemecsek   2017. 10. 11.

Rendkívül erős vizualitása és egyedi története miatt nálam az első részek után kötelező program lett. Van egy olyan érzésem, hogy kevesebben nézik ezt itthon, mint kéne. Erősen ajánlott!

Rajkó   2015. 05. 01.

Jó ez, de én egy kicsit még feszesebbre, durvábbra venném a figurát. Néha kicsit könnyednek érzem a narratívát, ahhoz képest, hogy mennyire brutálisan jó az elképzelés. De a második évad is nézős természetesen!

Sofie Gråbøl
Jessica Raine