A Harper-sziget (2009)

Harper's Island

H.a.n.n.a   2020. 11. 05.

A fő bajom vele, hogy nem logikus dolog. Túl lett bonyolítva a gyilkos részéről, sokkal egyszerűbben is megoldhatta volna a dolgokat.

indingo   2017. 04. 17.

Remek kis sorozat volt. Tetszett, hogy egy "zárt" térbe egy szigetre helyezték a történetet. A sorozat forma a film helyett is remek volt. Lehet, hogy újranézem a közeljövőben.

rbernadett   2015. 04. 17.

Nagyon izgalmas egy évados sorozat. Van eleje és van vége, ami nagyon nagy szó a mai sorozatok terén. A karakterek szerethetőek és a végére olyannyira hozzám nőttek, hogy egy megható jelenetben még el is pityeredtem, ami thriller esetén még talán sosem fordult elő velem.

Deku   2017. 08. 23.

Nálam ez a sorozat most nem hozott sikert. Rövid lett bár ez inkább előny nála mint hátrány. Semmi többet nem bírtak volna kihozni ebből a történetből. Semmi extra.

Szilonka   2017. 07. 11.

Én marha megnéztem előre, hogy ki a gyilkos így nem arra helyeztem a hangsúlyt hanem figyeltem a pasast. Sok dolog megvalósíthatatlan volt szerintem benne, de egynek elment.

Edii   2015. 09. 17.

Nekem ez a sorozat, valahogy csak átlagos, semmi több. A színészek játéka pedig még ront is rajta, mert az alsó kategóriás!

VvV   2018. 12. 01.

Teljesen meglepett a sorozat. Évekkel ezelőtt látom, de a története beégett a tudatomba. Jók a karakterek, egyszer lehet hogy újra előveszem.

Matt Barr
Cameron Richardson
Matt Barr

Az epizódok eredeti címei egytől egyig hangutánzó szavak, amik az adott részben, a sorozatgyilkos által alkalmazott gyilkolási módszerre utalnak.

Ha valaki egy fárasztó nap után szeretne valamit nézni, amin nem kell nagyon gondolkodni és nem túl megrázó, de még is a krimi-thriller-horror vonalon mozog, akkor tehet vele egy próbát. De többre ne számítson.
5/10 több»