Vérengzés

Vérengzés

Slasher

A Slasher című sorozatban egy fiatal nő kerül összetűzésbe egy sor gyilkossági üggyel, melyek szoros összefüggésben állnak a szülei ellen évekkel korábban elkövetett halálos kimenetelű merénylettel.

(erare)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Kanada
Premier: 2016.03.04. | Netflix (2020.06.23.)

1. évad (2016) - 8 epizód
2. évad (2017) - 8 epizód
3. évad (2019) - 8 epizód
4. évad (2021) - 4 epizód

2022.08.31 Re Tth

Zseni

A legzseniálisabb alkotás ebben a műfajban, ami alapvetően is közel áll hozzám. Imádtam mindet (na jó, az 1. évadot csak kedveltem). Különösen a 3. évad lopta be magát a szívembe. Újra fogom nézni pár évente.

2016.03.15 Ronin

Végre egy igazán vérfagyasztó horrorsorozat! Nagyon kemény, igazán borzongató, ráadásul izgalmas és változatos.

2016.06.04 BloodyMary

Borzalmasan sok fantázia van ebben a szériában! Jól megírt epizódok, felejthető színészek, de maga a sorozat remekül lett összetákolva! Grat!

(2021. 11. 07.)
Slasher 1-4. évad (2016-2021)
Összességében elmondható, hogy sikerült megőrizni a sorozat legfőbb erényeit, így véres gyilkosságokban, sötét titkokban és izgalmakban nincs hiány. A flashback jelenetek továbbra is nagyszerűen rezonálnak a jelen eseményeivel, így tulajdonképpen nincs sok okunk a panaszra. Mondjuk a gyilkos azért kitalálható, de a végső befejezést nem hiszem, hogy... Több