A cseresznye vadiúj íze (2021)

Brand New Cherry Flavor

Catherine Keener
Catherine Keener
Rosa Salazar

Török389133   2022. 07. 22.

Az első fele még érdekes volt, de a második fele már nagy össze-visszaság lett és nem sok értelme volt.

JRD   2022. 03. 07.

Tetszett...

Magam is csodálkoztam azon, hogy tetszett..., ugyanis vagy negyvenszer ugrottam át a Netflixen az ajánlását. Aztán egy újabb álmatlan éjszaka és neki is bátorodtam. És nem bántam meg! A történet főhőse nem általában vett főhős. Van sötét oldala, nem is kicsit. Boszorkányság, fekete mágia, vér, kiöklendezett macska és hasonlók. Pörgős történet melyet nem mindig tudsz undor nélkül végig nézni. Talán a legjobb szó rá a sötéten bizarr! Ha meg akarsz botránkozni, ha ki akarsz akadni vagy csak nézni valami olyan sorozatot, ami nem nevezhető szokványosnak, akkor nézd meg! Szóval! Bizarrkedvelők, sötétimádók filmre fel és jó szórakozást!

Lóri Ádámcsik   2021. 08. 20.

Kell egy cica? :)

Nagyon jó sorozat, és gyorsan a végére lehet érni. Üdítő színfolt a rengetegben.

Zoltán383985   2021. 08. 19.

Nem gondoltam, hogy ennyire tetszeni fog. Izgalmas, leköti az embert. Néhány jelenet hátborzongató volt.

M4T   2021. 08. 16.

Kötelező darab horror-rajongóknak. Végig feszült, nagyon hátborzongató. Ritkán botlok bele ennyire minőségi netflix produkcióba.

Dan   2021. 08. 15.

Imádom David Lynch munkásságát a 90-es évekből és ez nagyon azt idézi. Szerintem érdemes megnézni, ajánlom.

Bárhogy is döntsünk, valamit nekünk is fel kell áldoznunk cserébe. A kérdés az, hogy döntésünk valódi súlyát képesek vagyunk-e elviselni vagy egyszerűen összeroppanunk majd a teher alatt? Olyannyira, hogy szinte észre sem vesszük, hogy végül mindent elveszítettünk. Önmagunkat is…. több»