Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Psycho

ArpiHajdu és Réci   2016. 04. 29.

Nagyon jó film, több, mint 50 év után is nagyon hatásos minden egyes híressé vált jelenete.

indingo   2017. 11. 26.

Én előbb láttam a sorozatot, mint ezt így nem volt valami érdekes a film, a poénokat tudtam előre. Közel 60 éves a film, talán ennek is betudható, de eléggé lassú a története, és mindig ugyanazok a zenék voltak benyomva.

szaka123   2016. 01. 25.

Olyan klasszikus, amin nem fog az idő. Váratlan fordulatokkal, és kiváló színészi teljesítményekkel. Érdemes megnézni, a többi része már nem ilyen jó, de ezt azért mindenkinek látnia kellene!

Deku   2017. 07. 10.

A Bates Motel sorozat után vágtam bele ebbe a filmbe és nem bántam meg egy percig sem mert kitölti a hiányzó részeket. Ez az film nagyszerű lett. Imádom thrillert már alapból.

Mavil   2016. 06. 09.

A könyvet is olvastam, a filmet pedig több alkalommal is láttam már. Alfred Hitchcock egyik legjobban sikerült alkotása, amely közel 60 éve készült, mégis borzongatóbb mint 1-1 mai darab.

Martin Balsam
Anthony Perkins
Vera Miles

Hitchcock remek marketing szakember is volt. Robert Bloch regényét, amelynek megfilmesítési jogát névtelenül 9.000 dollárért vette meg felvásárolta a könyvesboltokból, hogy a leendő nézők ne lehessenek tisztában a végső csavarral.

(Berto49 )

A rendező utolsó fekete-fehér filmje.

(Berto49 )

A filmnek van egy színes (colorized) változata is, de ez hatásában messze elmarad a fekete-fehér változattól.