Psycho II
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

dailyfilmsan   2019. 09. 23.

Nem sikerült azt az energiát átvinni ebbe a részbe, ami az elsőben végig jelen volt. Az ötlet nem volt rossz, elmés megoldás lett volna ha a kivitelezés kicsit erősebb lett volna. Pár helyen el is rugaszkodott a való élet szabályaitól. ( pl egy sorozatgyilkos nem dolgozhat éles eszközökkel) A kapcsolata az első résszel viszont megvolt nem csak mellétettek egy külön álló "epizódot". Szerintem közepeset teljesít a film.

SzFa   2017. 10. 27.

Ez már nem Alfred Hichok film, meg is látszik rajta. Elrontja az első élményét. Nem ajánlom senkinek sem. Nem túl eredeti és nem is valami izgalmas film. Ez első páratlan alkotás ez már csak egy tucat.

A ház díszlete az maradt, amit az első részben használtak, viszont a motelt felújították.

Quentin Tarantino elmondta, hogy ezt a részt jobban szereti mint az elsőt.

Meg Tilly abban az évben született, amikor az első rész megjelent.