A faun labirintusa

(El laberinto del fauno)

ellcrys89  2016. 02. 04.

Sajnos itt most nem nagyon dicsérhetem a filmet mivel nem jött be. Azt hittem már volt dolgom mindenfélével, de ez tudott újat mutatni. Sajnos negatív értelemben. Nem jött be.

citizenfour99  2016. 03. 12.

Sokatmondó, kreatív történet. Megható, nekem tetszett.

Fahéjgolyó  2016. 10. 13.

Érdekes film, már az alaphelyzet sem megszokott, mivel valós történelmi helyzetet kever fantasy elemekkel. Többrétegű film, ezért elgondolkodtató. Kicsit hozza a spanyol filmekre jellemző őrületet, de aki fogékony az ilyen hangulatú filmekre, annak tetszeni fog.

hell.l  2016. 05. 06.

Ez a film elüt a megszokott fantasy filmektől. Borús, szomorú hangulatával bemutatja a háború okozta borzalmakat, az emberi kegyetlenség határtalanságát, mindezt a fantasy elemeivel ötvözve.

NorbiP  2017. 03. 11.

Vonakodtam megnézni, mivel nem vagyok oda a fantasy filmekért, de kellemeset csalódtam. Del Toro egy nagyon szép és mély filmet hozott össze, amit bárkinek tudok ajánlani néhány durva rész ellenére.

Sergi López
Ivana Baquero

Hazánkban 2007. március 8-tól volt megtekinthető.

Pan, aki a film angol címében jelenik meg, nem római, hanem görög isten volt, de hasonlított faunhoz.

Faun utalás a római mitológiára.