Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Patricia Clarkson
Bonnie Hunt
Patricia Clarkson
James Cromwell

Kósa Bence   2021. 06. 29.

A legjobb Tom Hanks film (a Ryan közlegény megmentése mellett). A történet szerint egy új rab érkezik a fegyházba, hatalmas, szellemileg visszamaradott. Ez pedig a jó öreg Jhon Coffey, akit két kislány megölésével vádolnak. Persze, hogy ezt a személy... több»

Artemisia   2020. 09. 02.

Passió

Stephen King és Frank Darabont harmadik "együttműködése", egyben a legkiválóbb King-adaptáció, amely valaha készült. Stephen King művei nehezen megragadhatók, és mindig mélyebbre kell ásni, hogy igazán átérezzük őket, jobban, mint amennyit a felszíne... teljes kritika»

Laca//Ho/rr/oR//   2019. 07. 31.

A legjobb adaptáció King könyvtárából

Nem sokszor sikerült egy jó regény megfilmesítése, de ez a mű szerencsére nem került a süllyesztőbe, és ebben Frank Darabont rendező kezének a munkája igencsak benne van. Tom Hanks és Michael Clarke Duncan játéka is kellett, hogy nagy sikert arasson ... teljes kritika»

Puncs   2019. 04. 06.

Ez a film nagyon komoly hatást gyakorol az emberre, brutálisan jó. Szerintem ez a legjobb Stephen King adaptáció. Minden színész nagyon jól játszik és a karakterek is szimpatikusak. Nekem John Coffe alakja az, aki igazán tetszik. A magam részéről egy kis sírással jár a vége. Ezt a fimet őszintén tudom ajánlani.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Az egyik legjobb film, amit valaha láttam Tom Hanks maradandót alkotott benne, az egyik legjobb filmje !!!

indingo   2017. 10. 03.

Ami tetszett a filmben, hogy sok minden volt benne sok karaktert mutatott meg. A története pedig nem mindennapi, hol felkavaró, hol bosszantó. Remek film.

Deku   2017. 07. 07.

Stephen King könyveit kivétel nélkül szeretem viszont ugyanez nem mondható el a filmes adaptációkról. Épp ezért öröm ez a film hisz az utolsó percig kiváló és érzelemdús tud maradni.

A John Coffey-t alakító Michael Clark Duncan 2012. szeptember 3-án hunyt el korábbi infarktusa szövődményeiben. 54 éves volt.

(Artemisia )

Stephen King egy alkalommal meglátogatta a forgatási helyszínt, és bele akart ülni a villamosszékbe, az Öreg Füstösbe. Tom Hanks a szerepéből ki sem zökkenve közölte, hogy itt ő a börtönparancsnok, és szó sem lehet róla.

(Artemisia )

A Csengettyű úr nevű egeret valójában 15 betanított egér "alakította". Az eltaposási jelenetnél pedig egy bábot használtak.

(Artemisia )

A forgatás ideje alatt Tom Hanks minden pénteken az egész stábot meghívta vacsorázni.

(Artemisia )

Tom Hanks elsírta magát Michael Clark Dancan utolsó forgatási napján.

(Artemisia )

A Halálsoron csodálatos film, ami a maga 3 óránál is hosszabb játékidejével, fantasztikus színészeivel érzelmi hullámvasútra taszítja a nézőt, de nem mondhatunk mást: megéri. több»