Halálsoron (1999)

The Green Mile

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Az egyik legjobb film, amit valaha láttam Tom Hanks maradandót alkotott benne, az egyik legjobb filmje !!!

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 09.

Mikor először láttam bevallom megkönnyeztem, egy nagyon jo film, a szereplők jól hozzák le a karakterüket.

indingo   2017. 10. 03.

Ami tetszett a filmben, hogy sok minden volt benne sok karaktert mutatott meg. A története pedig nem mindennapi, hol felkavaró, hol bosszantó. Remek film.

Deku   2017. 07. 07.

Stephen King könyveit kivétel nélkül szeretem viszont ugyanez nem mondható el a filmes adaptációkról. Épp ezért öröm ez a film hisz az utolsó percig kiváló és érzelemdús tud maradni.

HercegPeter   2016. 12. 02.

Megható, rejtélyes és magával ragadó. Az élet nem mindig igazságos, ez a film fő mondanivalója. Nagyon jó alakítások és párbeszédek, valamint rengeteg érzelem jellemzi az alkotást. Nem egy laza péntek délutánra való film.

Jeffrey DeMunn
Patricia Clarkson
Bonnie Hunt
Patricia Clarkson
James Cromwell

Stephen King úgy tartja a műveiből készült filmekben látható legjobb alakítást Michael Clarke Duncan nyújtja a Halálsoronban.

(ArpiHajdu és Réci )

A John Coffey szerepét játszó "monstrum", Michael Clarke Duncan, 2012-ben halt meg. Béke poraira, ebben a filmben nagyszerű volt.

(Berto49 )

A film alapjául szolgáló regény egymást követő hat hónap során hat kötetben jelent meg. A kritikusok ezt a megjelentetési módot pénzhajhászásnak minősítették. Az első magyarországi kiadás is (1997) követte az eredetit.

(Berto49 )