Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Letaszítva (1998)

Fallen

Sabnock Sanatory   2020. 10. 30.

Washington egyik remek misztikus horrormozija, ami kétség kívül a legjobbak közé tartozik, kár, hogy kevesen ismerik. Simán top mozi, amit szerintem mindenkinek látnia kellene.

Deku   2017. 12. 10.

Bőven a legjobb film persze azt nem hanyagolhatjuk el, hogy akadtak apróbb hibák. Ezek viszont nem rontották a filmet. Nekem kifejezetten tetszett és bátran nézze, meg aki teheti.

Bob   2017. 11. 29.

Nem a legjobban sikerült filmje Denzel Washingtonnak. A sztori érdekes és jó a színészgárda is, de több unalmas rész is van a filmben.

DóRi   2019. 12. 03.

Amikor először láttam, engem ihetetlenül elbűvölt ez az egész. Az alaptörténet, a színészek, Denzel Washington...Minden. Akkoriban még nem volt lerágott csont a misztika és a thriller sem. Hát ez egy igazi ereklye, egy gyöngyszem.

Phalanx   2014. 12. 25.

Szerintem éppenhogy az elszalajtott lehetőségek, kihagyott helyzetek filmje. A téma fantasztikus, mégis hagyták, hogy minden menjen magától előre, és nem is lett túl jó a végeredmény....

46 millió dollár a film költségvetése.

(LionelMessi10)

A film költségvetése nem derült ki, de jelenleg 25 millió bevételnél tart az USA-ban.

(Bob)

Elias Koteas a film előkészületei során Ohióba utazott, hogy találkozzon egy emberrel, aki beszéli a szíriai-arámi nyelvet, aki azonban nem volt hajlandó ezen a nyelven káromkodni a vallási meggyőződése miatt. Így keresni kellett egy másik embert, aki beszéli a nyelvet és hajlandó is káromkodni.