Komfortos mennyország

Rachel Weisz
Mark Wahlberg
Stanley Tucci
Peter Jackson

Susie (Saoirse Ronan) egy tizennégy éves, jól nevelt kislány, aki egy nap nem érkezik haza az iskolából. A család aggódni kezd, kétségbeesésükben maguk indulnak a lány megkeresésére, azonban nem járnak sikerrel. A rendőrség kideríti, hogy a lány egy gyilkosság áldozata lett, ám a tettest nem… Több

Rendező: Peter Jackson
Író: Alice Sebold
Zene: Brian Eno
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Új-Zéland
Premier (HU): 2010.03.11.

2023.11.09 Szarka Eszter

Másodszor néztem meg ezt a fantasztikus filmet. Nagyon erős érzelmeket mozgatott meg. Nagyszerűen ábrázolták a sokfajta fájdalmat, amit a család átélt,a lány útját,hogy békében átkelhessen. Szép, érzelmes film.

2019.12.09 Ms. Akárki

Zseniális. Szörnyen lehangoló de mégis valahogy gyönyörű ahogy bemutatja a lány halálának körülményeit és ahogyan ezt a kislány megéli, átéli. Saoirse Ronan és Rachel Weisz miatt is olyan lebilincselő ez az alkotás.

2022.03.07 JRD

Vagy tízszer már...

...láttam. És nem tudom megunni. Amikor először láttam egy (szó szerint nevesincs adón) nem fűztem hozzá nagy reményeket. Aztán arcul csaptak a képek és szíven az érzelmek! Ahogyan felélednek a történések és ahogyan a gyilkosság áldozatává vált tinilány megéli saját meggyilkolását, látja családja szenvedését és közben félelmetes "látomásokba" csöppen, nos...az egyszerűen magával ragadja a nézőt. Végül persze minden a helyére kerül, de az érzelmi nyomás, a könnyek még egy ideig bennünk maradnak. Még akkor is mikor már rég nem a filmet nézzük. Egy igazi sztárparádét felvonultató filmben szinte az összes színészi játék berobban. Stanley Tucci pedig olyan jól játsza a negatív szereplőt, hogy rajongásom ellenére ökölbe szorított kézzel szurkoltam, hogy megkapja a méltó büntetését. Az egész történet jól fel épített! Egy elgondolkodtató, érzelmekre ható remek film! Eddig méltánytalanul, de nem vált kultfilmmé pedig megérdemli! Szóval kalandorok! Filmre fel és jó szórakozást!

Érdekes megvilágítása egy filmnek.Jól van összerakva,bár néha nekem kicsit szürrealisztikus,és érthetetlen. Nézze meg mindenki,és döntsön!Nálam olyan igazi egyszer nézős.

2017.10.23 Deku

A filmben megtalálható az amivel a nézőt igazán meglehet fogni és szórakoztatni. Néhol megható, de mindenképpen felemelő és zseniális film. Különösen szeretem, ha nem csak a karakterekre építenek, hanem az egész sztori rendben van és összeszedett.

A film összbevétele 93,5 millió dollár.Szerző: LionelMessi10

60 millió dollárból készült a film.Szerző: LionelMessi10

A gyászoló apa szerepére eredetileg Ryan Goslingot szemelték ki, aki azonban túl sokat hízott a szerep kedvéért, ami nem tetszett Peter Jackson rendezőnek. Később azzal magyarázták a lecserélését, hogy túl fiatal volt egy gyászoló apa szerepéhez.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben maga a rendező, Peter Jackson is megjelenik, a fényképésznél egy kamerát próbálgatva.Szerző: phanzetomox

(2019. 10. 03.)
Kinek ajánljuk: elsősorban annak, aki olvasta a könyvet, de a filmhez még nem volt szerencséje, de tulajdonképpen bárkinek, aki vevő a kicsit elvontabb, de igényes darabokra. Több
Twin Peaks
Hol nézheted: SkyShowtime