Szitakötő

esfworld   2019. 11. 28.

Jó film

Kissé nyálas film, de egy nagyon jó elgondolkodtató thriller. Kevin Costner szokásához híven nagyon jól játszik és alakítása miatt eldobod az agyad. Noha egyszer láttam, de elég sok minden megragadt a filmből.

hszpp   2017. 02. 05.

Amikor először leultem megnézni,azt gondoltam ez egy ijesztgetos zs kategóriás thriller lesz. Azonban ahogy telt az ido,bontakozott ki a történet. Jottek a romantikus szálak,a vege pedig tokeletes befejezes volt. Nekem nagyon tetszett.

Dorkateo   2016. 08. 24.

Nekem ez túl nyálas, sajnálom. Kevin Costner mindig is hajlamos volt a könnyzacskó nyomogatásra, de ahogy öregszik, a színészi játék helyett inkább csak erre hagyatkozik.

szd91   2015. 01. 28.

Romantikus dráma, mely végig ébren tartja a figyelmünket és bár szomorú a hangulata, de a végén egy utolsó fordulattal a keserűségbe öröm és boldogság vegyül. A férfi végig elvesztett feleségét keresi és reméli élve leli meg a dzsungel mélyén, végül ... több»

romeo666   2015. 08. 02.

Nagyon nagy film ! Végig izgalmas nincs üresjárat a filmben ! Merem mindenkinek ajánlani

Kathy Bates
Susanna Thompson
Susanna Thompson
Kevin Costner

52,3 millió dollár bevételt hozott a film, a gyártási költséget sem érte el a bevétele.

(LionelMessi10)

60 millió dollárból forgatták le a filmet.

(LionelMessi10)

A film elején az öngyilkosságot megkísérlő lányt a Gilmore sorozat Paris Gellar-e játsza (Lisa Weil)

(Dorkateo)

A filmet Katharine Curtissnek ajánlották, a renező aszinsztens, Alan B. Curtiss feleségének, aki a forgatás ideje alatt hunyt el.

Alison Lohman kapott egy kisebb szerepet a filmben, egy rákos beteget alakított, ami miatt le kellett borotválni a fejét. Végül a jelenetet kivágták a filmből, ráadásul a következő filmje forgatásáig nem nőtt vissza a haja, ezért végig parókában kellett leforgatnia a Fehér leandert (2002).

Joe Darrow szerepére eredetileg Harrison Fordot képzelték el, de ő visszautasította a lehetőséget, mert 1 évet filmezés nélkül akart tölteni.