mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Láttam már jobb adaptációt is, de az alaptörténetet nagyon szeretem.

indingo   2017. 04. 20.

Sokkal jobban tetszett ez a változat, a mostani csöpögős mese utánzatnál. Volt benne valami misztikum, mesés hullám, ami frissességet hozott, az amúgy már ismert történetbe.

Evcsi95   2018. 01. 22.

Tökéletes feldolgozása egy kedvenc gyerekkori mesének. Jó a díszlet, a színészi játék és a megvalósítás.

mamiéstöti1   2015. 01. 23.

Nekem nagyon tetszett, aranyos történet, jó alakítások. Méltó feldolgozása a mesének, minden korosztálynak megfelelő. Szép díszlet, vadregényes tájak, korhű ábrázolás. 5/5

london2012   2015. 07. 21.

Érdekes feldolgozása egy 1000 éves agyon feldolgozott történetnek helyenként unalmas és lassú de ettől eltekintve jól sikerült. Érdemes megnézni mindenki számára.

Myriam Charleins
Eduardo Noriega
Vincent Cassel
Dussollier André
Dussollier André
Sara Giraudeau
Sara Giraudeau

Japánban a filmnek óriási rajongótábora alakult ki, igazi La belle et la bête őrület vette kezdetét.

(Bogi87 )

A filmben nem derül ki, Belle bátyja hogyan halmozott fel ilyen mértékű tartozást, annak ellenére, hogy ez a szál igen domináns szerepet kap ebben a történetben.

(Bogi87 )

A film 112 perces, ebből a jelenetek kb. 40%-a, hozzávetőlegesen 45 perc Belle álmaiban játszódik.