Szitakötő

Dragonfly

2022.08.25 Klauka89

Nem nyálas, csak megosztó

Van, akinek az a nyál, ha a megözvegyült fél nem tudja elengedni hőn szeretett társát. Ami ebben a filmben egyébként teljesen érthető is, hiszen az asszonnyal a gyermekét is elveszítette Costner. Nos, a végén jöttem rá, hogy már láttam. Ritka ronda madarat sikerült szerepeltetni a filmben, Kathy Bates-nek mi ez a haj? Jó film volt, szépen adagolva a végén, nekem talán a túltolt természetfeletti hallucináció volt sok.

2016.08.24 Dorkateo

Nekem ez túl nyálas, sajnálom. Kevin Costner mindig is hajlamos volt a könnyzacskó nyomogatásra, de ahogy öregszik, a színészi játék helyett inkább csak erre hagyatkozik.

2017.02.05 hszpp

Amikor először leultem megnézni,azt gondoltam ez egy ijesztgetos zs kategóriás thriller lesz. Azonban ahogy telt az ido,bontakozott ki a történet. Jottek a romantikus szálak,a vege pedig tokeletes befejezes volt. Nekem nagyon tetszett.

2015.01.28 szd91

Romantikus dráma, mely végig ébren tartja a figyelmünket és bár szomorú a hangulata, de a végén egy utolsó fordulattal a keserűségbe öröm és boldogság vegyül. A férfi végig elvesztett feleségét keresi és reméli élve leli meg a dzsungel mélyén, végül ... Több

2019.11.28 esfworld

Jó film

Kissé nyálas film, de egy nagyon jó elgondolkodtató thriller. Kevin Costner szokásához híven nagyon jól játszik és alakítása miatt eldobod az agyad. Noha egyszer láttam, de elég sok minden megragadt a filmből.

2015.08.02 romeo666

Nagyon nagy film ! Végig izgalmas nincs üresjárat a filmben ! Merem mindenkinek ajánlani