Megérzés (2007)

Amber Valletta
Kate Nelligan
Nia Long

Klauka89   2021. 10. 11.

Nagyon jó film jó szereplőkkel. Először 18 évesen láttam, akkor még nem fogtam fel, hogy mi is a lényege, és arra emlékszem belőle leginkább, hogy a vége, a baleset cselekménye sokkolt. De ma már másképp látom, persze ma is sokkoló és hihetetlen szom... több»

Artemisia   2018. 01. 11.

Különös, szürreális légkör lengi körül a filmet, már az első képsorokon érezhető a feszültség, amit sokszorosan felerősítenek a zenei aláfestések, vagyis rendkívüli atmoszférával rendelkezik, már csak ezért is megéri megnézni. A cselekmény lassan, dr... több»

mamiéstöti2   2019. 02. 04.

Sandra Bullock egy igazán érdekes és izgalmas filmje. Jól követhető és kiválóak a színészi alakítások is benne.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 08.

Nagyon jó film,engem lekötött az elejétől a végéig.Persze,egyértelmű hogy be kell indulni,de már az is érdekes.Bullock itt jól játszik.Megfelelő arányban van benne minde alkotórész,ami kell egy izgalmas thrillerhez.

kevelin   2017. 10. 14.

Nagyon jó film, bár kicsit belebonyolódtak a történetbe a rendezők. De mindenkinek ajánlom jó kis thriller.

Tomi   2015. 11. 26.

Érdekes film az elején kicsit érthetetlen de érdemes végig nézni mert akkor elég világos lesz a történet.

varkonyiildi   2018. 08. 11.

Eszméletlenül jó film, lenyűgöző és feszültséggel teli minden jelenete. A legjobb thriller. Nagyon jól felépített a történet, meglepetésekkel és fordulatokkal teli.

84 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

20 millió dollárból forgatták le a filmet.

(LionelMessi10)

A kórházi jelenet forgatásakor Sandra Bullock igazából is sérült volt, mert megvágta magát véletlenül. Szóval, amikor injekciót kap, ahelyett, hogy dublőrt használtak volna, valóban Bullock kapja a tetanuszt.

Shyann McClure filmes debütálása.

Kate Nelligan, aki Sandra Bullock édesanyját játssza a filmben, valójában csak 13 évvel idősebb a színésznőnél.

A Megérzés többet érdemel, mint 4-5 a 10-es skálán. Nem a legzseniálisabban felépített, csavarokkal teli, lerágom mint a tíz körmöm típusú telitalálat, de egyszer mindenképpen érdemes megtekinteni, bátran ajánlom magányos téli estékre, munka közbeni unatkozásra, vagy egy kellemes visszatérésre a 10-11 évvel ezelőtti alkotásokhoz. Jó szórakozást!
Értékelés: 7/10 több»