Megérzés

Premonition

2023.10.31 R9CK3R

Mindig szerettem a thrillereket, de ez ritka sz*r volt. A sztori egy katyvasz volt már a végén, ami az elején még érdekes volt, az a végére lelaposodott teljesen! Mindig szerettem Sandrát és a filmjeit, de ez enyhén szólva is fos lett, kár érte.

2018.01.11 Artemisia

Különös, szürreális légkör lengi körül a filmet, már az első képsorokon érezhető a feszültség, amit sokszorosan felerősítenek a zenei aláfestések, vagyis rendkívüli atmoszférával rendelkezik, már csak ezért is megéri megnézni. A cselekmény lassan, dr... Több

2021.10.11 Klauka89

Nagyon jó film jó szereplőkkel. Először 18 évesen láttam, akkor még nem fogtam fel, hogy mi is a lényege, és arra emlékszem belőle leginkább, hogy a vége, a baleset cselekménye sokkolt. De ma már másképp látom, persze ma is sokkoló és hihetetlen szom... Több

2019.02.04 mamiéstöti2

Sandra Bullock egy igazán érdekes és izgalmas filmje. Jól követhető és kiválóak a színészi alakítások is benne.

Nagyon jó film,engem lekötött az elejétől a végéig.Persze,egyértelmű hogy be kell indulni,de már az is érdekes.Bullock itt jól játszik.Megfelelő arányban van benne minde alkotórész,ami kell egy izgalmas thrillerhez.

2017.10.14 kevelin

Nagyon jó film, bár kicsit belebonyolódtak a történetbe a rendezők. De mindenkinek ajánlom jó kis thriller.

2023.02.02 Eszter 79

Még nem láttam a filmet, de szívesen megnézném. Felkeltette a figyelmemet a történet. Sandra Bullock is a kedvenc színészeim közé tartozik.

2015.11.26 Tomi

Érdekes film az elején kicsit érthetetlen de érdemes végig nézni mert akkor elég világos lesz a történet.

2016.07.04 veress75

Az előzetesben minden benne van. Fölösleges megnézni a filmet. A vége teljesen egyértelmű volt, semmi igazolom nem volt benne. Sajnálom, hogy Sandra Bullocknak egy ilyen gagyi trillerben kellett szerepelnie.

2017.11.27 Imlah

Nem tartozik a kedvenc színészeim közé Sandra Bullock, de ez a film tetszett, bejött. Hiteles színészi alakítás, profin összerakott film. Hozta azt a színvonalat amit egy jó thrillertől elvárok!

2018.08.11 varkonyiildi

Eszméletlenül jó film, lenyűgöző és feszültséggel teli minden jelenete. A legjobb thriller. Nagyon jól felépített a történet, meglepetésekkel és fordulatokkal teli.

2015.12.29 Luxury

Nekem nagyon tetszik ez a film, többször megnéztem már. Kicsit bonyolult megérteni, talán van is benne több baki, mert a rendező is elveszíthette a fonalat, de egy nagyon elgondolkodtató alkotás

2015.06.16 AESB

Érdekes, különleges film, magával ragadja a nézőt! Első nézésre kicsit bonyolultnak tűnhet... nagyon jól ki van dolgozva! Sandra Bullock alakítása fantasztikus.

2016.04.23 Macko

Először nem is gondoltam hogy Sandra Bullock ilyen jól alakíthat egy thriller kategóriájú filmben is. Végig fordulatos a cselekmény és a vége egy döbbenet! Profi film.