Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A viskó

(The Shack)

MethMan  2017. 03. 06.

Giccses, elnyújtott, felesleges időpazarlás ez a film. Sokkal de sokkal többet vártam, egyedül Octavia Spencer az, aki mutat valamit az egész stábból. Nagy kárt érte, pedig jól hangzott a sztori.

ocskol  2017. 08. 28.

Teljesen véletlenül akadtam rá A viskó-ra, gondoltam, adok neki egy esélyt, mert magáról a könyvről nagyon sok jót hallottam, egy időben a csapból is ez folyt. Zseniális alkotás, nagyon ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg.

T.Andras  2017. 08. 27.

Nagyon mély és fontos mondanivalót hordoz magában ez a film, gyönyörű az első percétől az utolsóig. Ezt mindenkinek látnia kell, rendkívül szép. Érdekes a Szentháromság megközelítése is, nekem nagyon tetszett ez a feldolgozás.

adam  2017. 03. 03.

Hát, őszintén szólva egyáltalán nem voltam meggyőzve. Majd elaludtam rajta, pedig nagyon kíváncsi voltam rá. Nem csodálom, hogy külföldön is teljesen lehúzták a kritikusok, és hogy a hazai forgalmazók is messziről kerülték. Átlagos, vagy még az se.

Attila  2017. 10. 03.

Most néztem meg...zseniális film megható elgondolkodtató igazi művészi alkotás engem teljesen lekötött a mondanivalója szépsége mindenkinek csak ajánlani tudom...egyik legszebb film amit láttam!!

Tim McGraw
Amélie Eve
Gage Munroe
Megan Charpentier
Sumire Matsubara

A Bölcsesség neve Sophia. A görög nyelvben is egyébként a bölcsesség Sophia.

(Mavil)

A forgatás 2015. június 8-án kezdődött meg Vancouver-ben, Kanadában.

(Mavil)

A második alkalom, hogy Sam Worthington és Radha Mitchell együtt dolgoztak. Az első közös filmjük a Rogue (2017) volt.