Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login
NA

Bright

(Bright)

Kutasi Kovács Zoltán  2018. 01. 04.

Olyan érzésem volt a film alatt, mintha lemaradtam volna az első részről, amiben felvezetik, hogy miként jutottunk el a jelenig. A Distric9-ben ügyesen megoldották, kár, hogy itt nem volt rá belső igény. :( Itt-ott kidolgozatlan volt és talán kevesebb akció is elég lett volna. Tényleg, most kapcsolok, olyan mintha a lövöldözésekkel akarták volna kitölteni azokat a tereket, ahol szerintem helye lett volna a diskurzusnak. Ugyanakkor őszintén ajánlom ezt a filmet, érdemes időt szakítani rá.

martinmisu  2017. 12. 24.

Piszokjó, kritikákra metascore-on nem érdemes hallgatni, iMDB is számomra nevetséges. Pörgős volt, poénos volt, egy ilyen filmbe nem kell világmegváltó színészi alakítást keresni, mindenki hozza a kötelezőjét. Jó az utópia elgondolása, mondanivalója is van, látványos, számomra többször megnézős! :) talán a rengetek lensflare kicsit zavaró volt, de ez teljesen minimális probléma

Noomi Rapace
Smoking Barrels: Bright
A Bright létezése már több szempontból is felfoghatatlan: önmagában az a tény, hogy a kis képernyő jövőjét uraló Netflix egy 90 millió dolláros látványfilmmel landoljon a Star Wars-farvízén, hogy ebből az összegből majdnem rekordnak számító 3 milliót fizessenek az első szkriptje óta rosszabbnál rosszabb filmeket író Max Landis forgatókönyvéért, és hogy ehhez a tavalyi év legkínosabb buktáját jegyző, de egyébként tehetséges David Ayert nyerjék meg... 6/10
Popcorn Project - Bright
Az egysoros beszólások működnek, Will Smith ismét a régi formáját hozza és bár a fordulatok gyengék és kitalálhatóak, de legalább nem okoznak fejfájást. Egyszeri, kellemes kikapcsolódást nyújtó mozi. Néha ennyi is elég. 6,5/10