Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Bright

(Bright)

Deku   2018. 02. 15.

Volt már sokkalta jobb élményben is részem, nos ez is egyfajta élmény csak ez rossz. Nekem ez a sztori nem igazán jött be sajnos. A történet itt elég durva módon lehúzza az egész filmet.

Shelby07   2018. 01. 23.

Nagyon tetszett a film, érdekes a története és nagyon izgalmas is. Bár ahogy néhol olvastam valóban igaz, hogy olyan, mintha hirtelen belecsöppennénk az egész történetbe és nem derül ki, hogy hogyan is jött létre ez a vegyes világ, de alapvetően a történet nagyon magával ragadó, és végig izgultam az egészet, szóval én nagyon ajánlom mindenkinek.

gondi94   2018. 03. 14.

Lehetett volna jobb is. Furcsa, de működik a Gyűrűk ura világa a modern jelenben. Ugyanakkor kevés magyarázat, mi miért történt történik, kínos helyzetek, nem kidolgozott karakterek. Noomi Rapace karaktere lehetett volna a film egyik főfeszültség keltője, de erőtlennek tűnik a képernyőn és illogikus képsorokhoz használták, kár ezért a pazarlásért.

XETH   2018. 02. 26.

Először is... én elfogadom, hogy ez sok embernek nagyon tetszett... De számomra ez egy igazi WTF!!!!! élmény volt. A történet, a szereplők, az ork - ember zsaru páros bizalmi szála... mind mind gyenge és erőltetett volt. Számomra. Bennem végig ezek a gondolatok váltották egymást, hogy "mikor történik már valami érdemleges, ez meg mi a !%@ volt?!??! , jaaaaaj hagyjuk már, neeem ez tuti nem Noomi Rapace, ő ennél sokkal jobb színésznő, de idegesítő ez a kis tünde... de idegesítő ez a Will Smith..." és hasonlók. Egy filmnek elment, de nekem nem volt meghatározó élmény. De mondom, ez csak az én véleményem. 5/2

Peter Soos   2018. 01. 24.

Gyengén kezdődött, azt hittem ezt nehéz lesz végig nézni. De szépen belelindult, és minnél tovább, annál jobban működott. Bár a vége hollywoodi, volt benne valami B kategóris zombie horror féle atmoszféra is, egy kis multi kulti is.

Noomi Rapace
Smoking Barrels - Bright
A Bright létezése már több szempontból is felfoghatatlan: önmagában az a tény, hogy a kis képernyő jövőjét uraló Netflix egy 90 millió dolláros látványfilmmel landoljon a Star Wars-farvízén, hogy ebből az összegből majdnem rekordnak számító 3 milliót fizessenek az első szkriptje óta rosszabbnál rosszabb filmeket író Max Landis forgatókönyvéért, és hogy ehhez a tavalyi év legkínosabb buktáját jegyző, de egyébként tehetséges David Ayert nyerjék meg... 6/10
Popcorn Project - Bright
Az egysoros beszólások működnek, Will Smith ismét a régi formáját hozza és bár a fordulatok gyengék és kitalálhatóak, de legalább nem okoznak fejfájást. Egyszeri, kellemes kikapcsolódást nyújtó mozi. Néha ennyi is elég. 6,5/10
Cinegore.net - Bright
Senki se várjon egy megalapozott társadalomkritikát, esetleg könnyfakasztó drámát (esetleg komplex történetet) Ayer filmjétől – ez pontosan az lett, ami a Suicide Squad szeretett volna lenni – egy hangulatos, izgalmas, látványos film, szigorúan egy műfaj rajongóinak. 6/10