Macskanő

Macskanő

Catwoman
Norbi

Patience Philips átlagos életét él, amely azonban szörnyű véget ér, miután véletlenül felfedezi egy nagy cég féltve őrzött üzleti titkát. A cég vezetői úgy döntenek, nem hagyhatják életben a nőt. A merényletet azonban titkos erők munkálkodása folytán túléli, és soha nem látott képességekkel… Több

Rendező: Pitof
Premier (HU): 2004.08.26.

2020.10.13 Ildikó Bacskai

Tragédia a rendezés

Igyekeztem többszöri megtekintéssel megtalálni az örömömet ebben a filmben, de nem sikerült. Annyira szerettem volna egy jó Macskanő filmet, de hát ez nem az. Erőltetett, pics@s, gyenge alakításokkal, gyökér macska jelmezzel. Nagyon csalódott vagyok. Ebben persze van szerepe Michelle Pfeiffernek aki maradandót alkotott a Batmanben, de anélkül is ez a gyermeteg viháncolás nem való semmire.....

2017.04.18 indingo

Nézhető kategória a film, van egy története, ami nem is olyan rossz. A fő probléma szerintem azzal van, hogy nem tudunk azonosulni egy női szuperhőssel, valahogy nem hihető.

2018.08.16 erahurka

Semmi extra, de nem látom miért érdemelt ez olyan lehúzó kritikákat. Nem kínál se többet, de kevesebbet sem, mint egy átlag képregény film.

2018.07.26 Norbert93

Szerintem Halle Berry és Sharon Stone is többször megbánta már, hogy köze volt ehhez a gagyi és bugyuta valamihez. Mert az.

2018.07.10 Norbi

Nézhető, nem éppen kedvenc. Nem rossz , az egész elképzelés megáll a lábán , de nem tette oda a macska ő magát rendesen. Nem tudtam azonosulni a szerepével, és nem is igyekezett meggyőzni arról hogy drukkoljak neki.Ebből sokkal többet is kilehetett volna hozni, de nem sikerült.

Halle Berry az Arany Málna átvételekor megismételte az Oscar-díj átadóján mondott beszédét.Szerző: GedyPapa

Ashley Judd is jelölt volt a főszerepre.Szerző: kázsé

Halle Berry testdublőre egy 29 éves, harcművészetekben képzett Hawaii férfi volt.Szerző: kázsé

Halle Berry maga vette át a legrosszabb színésznőnek járó Arany Málna díjat 2004-ben.Szerző: kázsé