Macskanő

indingo   2017. 04. 18.

Nézhető kategória a film, van egy története, ami nem is olyan rossz. A fő probléma szerintem azzal van, hogy nem tudunk azonosulni egy női szuperhőssel, valahogy nem hihető.

Norbi   2018. 07. 10.

Nézhető, nem éppen kedvenc. Nem rossz , az egész elképzelés megáll a lábán , de nem tette oda a macska ő magát rendesen. Nem tudtam azonosulni a szerepével, és nem is igyekezett meggyőzni arról hogy drukkoljak neki.Ebből sokkal többet is kilehetett volna hozni, de nem sikerült.

Norbert93   2018. 07. 26.

Szerintem Halle Berry és Sharon Stone is többször megbánta már, hogy köze volt ehhez a gagyi és bugyuta valamihez. Mert az.

Leilani   2016. 07. 26.

Nem lett egy jó film, de szörnyűnek sem mondanám, a története lapos, felejthető, a kivitelezéssel is vannak problémák, hiányzik a filmből az izgalom, az akció. Halle Berry viszont jól játszik.

NFG   2018. 03. 30.

A történetében nem volt semmi, ami annyira kiemelkedne! Ennek ellenére azért szerintem jó film lett, amin jókat lehet izgulni! Én bátran merem ajánlani!

Halle Berry az Arany Málna átvételekor megismételte az Oscar-díj átadóján mondott beszédét.

(GedyPapa)

Ashley Judd is jelölt volt a főszerepre.

(kázsé)

Halle Berry testdublőre egy 29 éves, harcművészetekben képzett Hawaii férfi volt.

(kázsé)