Macskanő

Ildikó Bacskai   2020. 10. 13.

Tragédia a rendezés

Igyekeztem többszöri megtekintéssel megtalálni az örömömet ebben a filmben, de nem sikerült. Annyira szerettem volna egy jó Macskanő filmet, de hát ez nem az. Erőltetett, pics@s, gyenge alakításokkal, gyökér macska jelmezzel. Nagyon csalódott vagyok. Ebben persze van szerepe Michelle Pfeiffernek aki maradandót alkotott a Batmanben, de anélkül is ez a gyermeteg viháncolás nem való semmire.....

indingo   2017. 04. 18.

Nézhető kategória a film, van egy története, ami nem is olyan rossz. A fő probléma szerintem azzal van, hogy nem tudunk azonosulni egy női szuperhőssel, valahogy nem hihető.

Norbi   2018. 07. 10.

Nézhető, nem éppen kedvenc. Nem rossz , az egész elképzelés megáll a lábán , de nem tette oda a macska ő magát rendesen. Nem tudtam azonosulni a szerepével, és nem is igyekezett meggyőzni arról hogy drukkoljak neki.Ebből sokkal többet is kilehetett volna hozni, de nem sikerült.

Norbert93   2018. 07. 26.

Szerintem Halle Berry és Sharon Stone is többször megbánta már, hogy köze volt ehhez a gagyi és bugyuta valamihez. Mert az.

Leilani   2016. 07. 26.

Nem lett egy jó film, de szörnyűnek sem mondanám, a története lapos, felejthető, a kivitelezéssel is vannak problémák, hiányzik a filmből az izgalom, az akció. Halle Berry viszont jól játszik.

NFG   2018. 03. 30.

A történetében nem volt semmi, ami annyira kiemelkedne! Ennek ellenére azért szerintem jó film lett, amin jókat lehet izgulni! Én bátran merem ajánlani!

erahurka   2018. 08. 16.

Semmi extra, de nem látom miért érdemelt ez olyan lehúzó kritikákat. Nem kínál se többet, de kevesebbet sem, mint egy átlag képregény film.

Halle Berry az Arany Málna átvételekor megismételte az Oscar-díj átadóján mondott beszédét.

(GedyPapa)

Ashley Judd is jelölt volt a főszerepre.

(kázsé)

Halle Berry testdublőre egy 29 éves, harcművészetekben képzett Hawaii férfi volt.

(kázsé)

Halle Berry maga vette át a legrosszabb színésznőnek járó Arany Málna díjat 2004-ben.

(kázsé)

A film kedvéért 43 macskát tanítottak be, akik közül egyet Halle Berry örökbe fogadott.

(kázsé)

A filmnek volt egy művészibb verziója is, amit viszont a stúdió visszautasított.

(kázsé)

Midnight, a macska szerepét három macska játszotta.