A medál

Christy Chung
John Rhys-Davies
John Rhys-Davies
Christy Chung

Hongkong legjobb rendőre, Eddie Yang és kétballábas segédje csak egy fegyverkereskedő bandát akar leleplezni, de egy őrült konspiráció vezetőjébe botlik. Az összeesküvés vezetője nem kevesebbet akar, mint a világuralmat és a hozzá tartozó halhatatlanságot. Ehhez csak egy medált és egy hatéves buddhista szerzetest kell megszereznie. A rendőr és a banda közti összecsapás eredménye: a kisfiút a rosszak Dublinba csempészik, a medál marad, a rendőr pedig véletlenül megkapja azt, amire ellenfele vágyott: legyőzhetetlen és megölhetetlen. Eddie ugyan semmit sem ért, de üldözőbe veszi ellenfelét. Dublinban csatlakozik hozzájuk az Interpol helyi embere, Nicole. Most már hárman vetik magukat a titokzatos banda és főnöke nyomába. A szálak egy ősi ír kastély ódon falai közé vezetnek.

Forgatókönyvíró: Alfred Cheung Kin-Ting
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Hongkong
Premier (HU): 2004

2021.01.16 Érdeklődő

Hanyagolható

Nem szeretem a Jackie Chan alkotásokat. Sajnos ez a film is csak megerősített ebben. Mivel a főszereplő – többségében – csak ehhez hasonló mozgóképekben szerepel, ahol a harci jelenetek elnagyoltak, a mozdulatok pedig túlzottak, helyenként lehetetlenek. Ha nem akciófilmek, hanem csak vígjátékként kecsegtettek volna az előzetesében, talán jobban rá tudtam volna hangolódni Jackie Chan ezen másfél órás műsorfolyamára.

2018.07.09 Norbi

Átlagos akciófilm. Egyedül a misztikum és Jackie Chan tette valamivel színvonalasabbá. Jó verekedések, nem túlbonyolított történet. Összességében egyszer meg lehet nézni.

2015.06.15 Tomi

Egy egész jó Jackie Chan film én kimondottan szeretem, nem a kedvencem de azért szeretem. Akcióból nincs hiány a történet kicsit gyenge de ettől még nézhető a film és nem is hosszú.

2016.09.17 Macskínó

Nem is tudom. Jackie Chan mindig amolyan kínai Bud Spencer volt nekem, de ebben a filmben túl sok volt az "üres" jelenet ebből a szempontból. Érdekes sztorija van, de valahogy nem jött be annyira mint a "műpofozós" filmjei. Érdemes egy pillantást vetni rá azért!

2015.02.10 attyla999

Nagyon tetszett a film, bár a műfaját inkább akcióvígjátéknak mondanám. Nagyon pörgős, szórakoztató, érdemes megnézni.

One Piece
Pasik!