A medál

The Medallion

2021.01.16 Érdeklődő

Hanyagolható

Nem szeretem a Jackie Chan alkotásokat. Sajnos ez a film is csak megerősített ebben. Mivel a főszereplő – többségében – csak ehhez hasonló mozgóképekben szerepel, ahol a harci jelenetek elnagyoltak, a mozdulatok pedig túlzottak, helyenként lehetetlenek. Ha nem akciófilmek, hanem csak vígjátékként kecsegtettek volna az előzetesében, talán jobban rá tudtam volna hangolódni Jackie Chan ezen másfél órás műsorfolyamára.

2018.07.09 Norbi

Átlagos akciófilm. Egyedül a misztikum és Jackie Chan tette valamivel színvonalasabbá. Jó verekedések, nem túlbonyolított történet. Összességében egyszer meg lehet nézni.

2015.06.15 Tomi

Egy egész jó Jackie Chan film én kimondottan szeretem, nem a kedvencem de azért szeretem. Akcióból nincs hiány a történet kicsit gyenge de ettől még nézhető a film és nem is hosszú.

2016.09.17 Macskínó

Nem is tudom. Jackie Chan mindig amolyan kínai Bud Spencer volt nekem, de ebben a filmben túl sok volt az "üres" jelenet ebből a szempontból. Érdekes sztorija van, de valahogy nem jött be annyira mint a "műpofozós" filmjei. Érdemes egy pillantást vetni rá azért!

2015.02.10 attyla999

Nagyon tetszett a film, bár a műfaját inkább akcióvígjátéknak mondanám. Nagyon pörgős, szórakoztató, érdemes megnézni.

2016.08.10 bud spencer

Ez a film izgalmas volt és nekem az a rész tetszett a mikor a Jacki Chan halhatatlanná válik!!!!