A szellemlovas

Norbi   2018. 08. 01.

Nicolas Cage remek választás volt erre a szerepre. Izgalmas film volt, pörgött az egész, nem volt benne egy perc sem amikor unatkoztam volna. Minőségi akciófilm.

Deku   2017. 09. 13.

Ennél a filmnél egy kicsit másabb hangulatot is eltudtam volna képzelni mint amit megvalósítottak. Emiatt pedig én kicsit unatkoztam is az egész film alatt. Éppen ezért nem is ajánlom a filmet.

Sabnock Sanatory   2018. 03. 15.

Kellemes időtöltés, de annyira nem fogott meg az alkotás maga. Cage itt is jól játszik, és hozza a kívánt minőséget. Nézhető kategória.

SzFa   2017. 09. 19.

Látványos film. Érdekfeszítő, igazi jó, érdekes film. A sztori egyedi, misztikus. A szellemlovas megvalósítás nagyon tetszik.

czigler.nora   2017. 08. 14.

Nem értem hogy szerepelhet a horrorok között. Szerintem felejthető, unalmas és együgyű ez a film. De azért egyszer meg lehet nézni, bár nem is értem hogy dicsőíthetik ennyien.

Megamovie   2016. 02. 23.

A halálfélelmet nem ismerő kaszkadőr Johnny Blaze ,nem habozik amikor alkut ajánl neki egy rejtélyes idegen apja meggyógyításáért cserébe a lelke a tét "csúpán" .Főhősünk azonban rájön hogy nem másnak adta el a lelkét mint magának az ördögnek Mefisztónak,és miközben nappal továbbra is kaszkadőr életét folytatja éjszaka lángoló koponyafejű zsoldosa lesz az ördögnek .Összességében ez egy egszer nézhető darkos fantasy,amely végig pörög .

Mano35   2015. 02. 15.

Érdekfeszítő, igazi jó, érdekes film. A sztori egyedi, misztikus, az egyik kedvencem. Cage jobb filmjei között van.

A műben 52 halál van eljátszva.

(Norbi)

Nicolas Cage-nek van egy Szellemlovas tetoválása, amit a forgatás során értelemszerűen el kellett fedni.

(kázsé)

Nicolas Cage koponya-feje az átváltozás után a színész koponyája alapján készült háromdimenziós röntgen segítségével.

(kázsé)

A szellemlovas azon kevés Marvel-adaptáció egyike, amiben Stan Lee nem jelenik meg.

(kázsé)

Nicolas Cage saját bevallása szerint megrögzött képregényrajongó.

(kázsé)

Blackheart mondata a film végén ("A nevem légió, mert sokan vagyunk") egy idézet a Bibliából (Márk 5:9).

(kázsé)

Johnny Depp is érdeklődött a címszerep iránt.