Constantine

Archívum Nézhetetlen  2015. 02. 09.

Izgalmas sztori, egyszerre természetfeletti, mégis földhözragadt. Utóbbi filmes értelemben. Tetszik, hogy a főszereplő nem a mindentudó, hanem néha hibákat vét, és meg is fizet értük. Külön plusz pont, hogy nem minden pokolbéli lény emberi kinézetű olyan mértékben, mint pl. a Supernaturalban, viszont abban jobban érzem a démonvadász hangulatot, mint ebben a sorozatban. Mindent leszámítva abszolút nézhető kategória. A főszereplő alakítása szuper.

Edii   2015. 09. 18.

Nem rég néztem végig és nem lett rossz, bár így hogy nem lesz folytatás, így csalódott vagyok. A végén a fordulat meglepett, Angelica Celaya miatt kap közepest, mert ő számomra nagyon irritáló!

beero88   2016. 01. 17.

Ha démonűzés akkor Constantine. Maga a sima mozifilm nekem annyira nem jött be nem úgy mint ez a sorozat. Egyszerűen letehetetlen és megunhatatlan. Nagy kár érte.

Mr. Z   2015. 06. 05.

Izgalmas, akciódús és démonos. Ebben minden ott van és hát a főszereplő nemtörődöm stílusa nagyon megfogott. Igaz csak 1 évadot élt meg a sorozat mégis érdemes megnézni mert azért kellemes szórakozás.

neeta92   2015. 06. 21.

Nagyon izgalmas sztorit kreáltak. A főszereplő volt az aki miatt nagyon megfogott első sorban aztán rá kellett jöjjek bizony nagyon izgalmas alkotással állok szemben. Ami negatív az az első évad utáni kasza. :(

Harold Perrineau Jr.
Jose Pablo Cantillo
Paloma Guzmán
Charles Halford

A alkotók túl lusták voltak ahhoz, hogy leüljenek dolgozni és árnyalják a karaktereket, szélesítsék és mélyítsék a sztorit, ehelyett csak összedobáltak mindent, amit másoktól láttak. több»

A Constantine névjegyén látható telefonszám ((404) 248-7182) él, aki felhívja egy hangüzenetet fog hallani Constantine-től.

(ps)

Az egyik epizódban látható arany sisak Nabu sisakja.

(ps)

Constantine néha furcsa varázslatokat mormol. A képregény szerint angolul beszél visszafelé.