Sweet Home (2020)

Sweet Home

Rea387147   2021. 04. 04.

Nagyon szerettem és szeretem ezt a sorozatot is, viszont volt benne pár "anyaszomorító" is – hogy szépen fogalmazzak –, akik játszották a szépfiút. Na de véleményem szerint ők is kellenek, és mellesleg voltak jó és nagyon jó szereplők a sorozatban. P... több»

Sabnock Sanatory   2020. 12. 19.

Az azonos című mangából lett megfilmesítve. Félelmetes, mennyire ki tudják szorítani trutyivúdot az ázsiaiak a filmpiacról. Ez a minisorozat hihetetlenül ütős, véres és pörgős. Computer Generated Imagery (CGI), lehet szidni vagy szeretni, de ma a fil... több»

Turon   2020. 12. 20.

Elkezdtem, de nem bírtam, mert nálam kicsit máshol van a maximálisan befogadható művér mennyisége. Ezen túl nem kétlem, hogy jó lenne, csak nem az én világom.

lakilúk   2020. 12. 19.

Hát, helyenként kicsit gagyi a CGI, de egyébként egy nagyon jól összerakott sorozatról van szó, ami a maga sajátos stílusában igen érdekes filozófiai kérdéseket is feszeget.

thomino   2020. 12. 18.

Ázsiai tartalmakat értők és kedvelők számára nagyon ajánlom, illetve azoknak akik szeretik a bodyhorror műfaját, mert abból azért van benne elég. meg egy kis szociodráma.

A sorozat 90 százalékát egy több mint 11 ezer négyzetméteres elkerített területen forgatták.

Három nappal a premierjét követően a Sweet Home 42 országban is a top10 legnézettebb sorozat közé került a Netflixen.

A sorozat rendkívül magas költségvetéssel készült. Az egyes epizódok 2,7 millió dollárba kerültek.

A sorozat látványvilágán az a Legacy Effects dolgozott, akik korábban az Avatar , a Bosszúállók vagy a Trónok harca vizuális effektjein is dolgoztak.

A sorozat a Never azonos című websorozatán alapszik.

Én személy szerint nagyon sajnálnám, ha a történet a felénél-harmadánál abbamaradna. Pedig, mint említettem, amúgy nagyon utálom a sorozatokat. több»