
Vélemények (14)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A közelmúltban vetettem rá magam mindhárom évadra, és nem lettem lenyűgözve: a karakterfelépítések jók, a sztori is tetszett (még az elején), bár számos szörnyes-zombis feldolgozást kaptunk már Koreából (is). Szerintem a szörnyek ábrázolása és mozgás... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Bírtam ezt a filmet, annak ellenére, hogy voltak a technikai kivitelezésben gyenge pontok. Amolyan zombis apokalipszis, de mégsem. Hiszen a fertőzöttek mindegyike más-más lénnyé alakul át. De egy biztos: harcolni kell ellenük (mert megölni nem lehet... Több
Az azonos című mangából lett megfilmesítve. Félelmetes, mennyire ki tudják szorítani trutyivúdot az ázsiaiak a filmpiacról. Ez a minisorozat hihetetlenül ütős, véres és pörgős. Computer Generated Imagery (CGI), lehet szidni vagy szeretni, de ma a fil... Több
Dél-koreai apokaliptikus horror-thriller sorozat, amely egy különleges túlélőtörténetet mesél el a zombis és szörnyes műfaj elemeivel. A középpontban egy zárkózott tinédzser, Cha Hyun-su áll, aki családja tragikus halála után beköltözik a lepusztult ... Több
A koreaiak megint belecsaptak a lecsóba. Egy utópikus világ tele szörnyekkel, harc a túlélésért. Mellesleg ezek a szörnyek nagyon jól meg lettek alkotva, mintha csak igaziak lennének. Tetszik ez a sztori, érdekes, izgalmas. Várom a folytatást.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Adott egy lepusztult panelház, aminek lezárták minden kijáratát. Odakint az emberek szörnyekké válva tombolnak, elpusztítva ezzel szinte az egész várost. A szörnyek más-más alakkal és képességekkel rendelkeznek, amit az emberek belső vágyai torzítana... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nagyon szerettem és szeretem ezt a sorozatot is, viszont volt benne pár "anyaszomorító" is – hogy szépen fogalmazzak –, akik játszották a szépfiút. Na de véleményem szerint ők is kellenek, és mellesleg voltak jó és nagyon jó szereplők a sorozatban. P... Több
Hasonló sorozatok
Az első évad hibátlan, a második már kevésbé, harmadik egy összecsapott katyvasz. Túl sok érdektelen szereplő, amivel elhúzták az időt, látszott, hogy az első évadból a főszereplők már unják, és nem szívesen szerepelnek a további évadokban. Nem tudom... Több
Ez volt az első koreai sorozat, amit megnéztem, ráadásul 1 nap alatt. Egyszerűen magával rántott, és végig lekötött. Nagyon nagy jövő elé néz a koreai filmipar, ebben biztos vagyok.
Az elején nem nagyon kötött le, mert nem az én világom. Szörnyek, harcolás, apokalipszis, dráma, véres jelenetek. Aztán a 2. évad közepe fele teljesen magába szippantott. A végére csak azok a karakterek maradtak meg, akikkel személytől függetlenül le... Több
Hát, helyenként kicsit gagyi a CGI, de egyébként egy nagyon jól összerakott sorozatról van szó, ami a maga sajátos stílusában igen érdekes filozófiai kérdéseket is feszeget.
Ázsiai tartalmakat értők és kedvelők számára nagyon ajánlom, illetve azoknak akik szeretik a bodyhorror műfaját, mert abból azért van benne elég. meg egy kis szociodráma.