Sweet Home

Sweet Home

2024.02.07 thejoker

Ez volt az első koreai sorozat, amit megnéztem, ráadásul 1 nap alatt. Egyszerűen magával rántott, és végig lekötött. Nagyon nagy jövő elé néz a koreai filmipar, ebben biztos vagyok.

2022.03.30 JRD

Bírtam

Bírtam ezt a filmet, annak ellenére, hogy voltak a technikai kivitelezésben gyenge pontok. Amolyan zombis apokalipszis, de mégsem. Hiszen a fertőzöttek mindegyike más-más lénnyé alakul át. De egy biztos: harcolni kell ellenük (mert megölni nem lehet őket). Maga a sztori, a szereplők, a vészhelyzeti emberi jellemek nagyon átjöttek. Itt is (mint minden koreai filmben) erősen előjönnek az emberi jellemek. Várom a következő évadot. Mert a sztorit nyitva hagyták. Szóval, ha szereted az ilyen stílusú filmeket, akkor filmre fel, és jó szórakozást!

2021.09.22 jfruzsi97

A koreaiak megint belecsaptak a lecsóba. Egy utópikus világ tele szörnyekkel, harc a túlélésért. Mellesleg ezek a szörnyek nagyon jól meg lettek alkotva, mintha csak igaziak lennének. Tetszik ez a sztori, érdekes, izgalmas. Várom a folytatást.

Az azonos című mangából lett megfilmesítve. Félelmetes, mennyire ki tudják szorítani trutyivúdot az ázsiaiak a filmpiacról. Ez a minisorozat hihetetlenül ütős, véres és pörgős. Computer Generated Imagery (CGI), lehet szidni vagy szeretni, de ma a fil... Több

2022.04.10 Robinson76

Csak az a fránya orrvérzés ne lenne...

Adott egy lepusztult panelház, aminek lezárták minden kijáratát. Odakint az emberek szörnyekké válva tombolnak, elpusztítva ezzel szinte az egész várost. A szörnyek más-más alakkal és képességekkel rendelkeznek, amit az emberek belső vágyai torzítanak el. A ház lakói széles skálán mozognak - nekem speciel a basszusgitározó rocker csaj volt a kedvencem -, van, akin a gyávaság vagy a kapzsiság vesz erőt, és van, akiből hős születik. A karaktereknek mind a külső, mind a belső szörnyetegekkel meg kell küzdeniük... A szörnyek amúgy nem a legjobban kidolgozottak, viszont változatosak és leküzdhetetlenek. Persze minden egyes epizód valami újat hoz, újabb és újabb akadályokat gördítve hőseink elé. Mindez remekül van adagolva, és jól passzol a szereplők háttértörténeteivel, ami szép lassan bontakozik ki minden egyes karakternél. A széria színvonala kissé hullámzó, ami nemcsak a vizuális effektekben nyilvánul meg, hanem a történet cselekményében is, de a szörnyeket és a horrort kedvelőknek én mindenképpen ajánlom.

2021.04.04 Rea387147

Nagyon szerettem és szeretem ezt a sorozatot is, viszont volt benne pár "anyaszomorító" is – hogy szépen fogalmazzak –, akik játszották a szépfiút. Na de véleményem szerint ők is kellenek, és mellesleg voltak jó és nagyon jó szereplők a sorozatban. P... Több

2020.12.19 lakilúk

Hát, helyenként kicsit gagyi a CGI, de egyébként egy nagyon jól összerakott sorozatról van szó, ami a maga sajátos stílusában igen érdekes filozófiai kérdéseket is feszeget.

2020.12.18 thomino

Ázsiai tartalmakat értők és kedvelők számára nagyon ajánlom, illetve azoknak akik szeretik a bodyhorror műfaját, mert abból azért van benne elég. meg egy kis szociodráma.

2020.12.20 Turon

Elkezdtem, de nem bírtam, mert nálam kicsit máshol van a maximálisan befogadható művér mennyisége. Ezen túl nem kétlem, hogy jó lenne, csak nem az én világom.