Bulgasal: A halhatatlan lelkek (2021)

Bulgasal

Jin-wook Lee
Jin-wook Lee

Victorie Delacroix   2022. 03. 13.

Imádom

Alig várom az új részeket. Engem nagyon magával rántott a történet. Nagyon igényes sorozat lett.

JRD   2022. 02. 28.

Egy újabb koreai gyöngyszem...

Egy sorozat, mely a misztikus történetbe belecsempészett egy kis romantikát, egy kis jellemfejlődést, egy kis harcot és sok évszázadnyi emléket, szűnni nem akaró fájdalmat. A megszokott (szinte már kötelező) kliséken kívül a történetben van valami egészen szívfacsaró is. A főszereplő színészi játéka a bizonyíték arra, hogy nem véletlenül az egyik legjobban fizetett színész Koreában. Megjegyzem: az utóbbi években a koreai filmipar hihetetlen tehetséggel rendelkező színészeket tett vászonra (az pedig csak hab a tortán, hogy szexisek, sármosak is). A részeket az ember úgy nézi végig, hogy minden egyes rész alatt egy kicsit neki is megszakad a szíve. Átérzi Bulgasal fájdalmát, a női főszereplő szerethetőségét, a szedett-vedett család minden tagjának egyéniségét és életük állomásait, melytől azok lettek, akik. Ám, mint minden koreai sorozat/film, itt is megjelennek a romantikán kívül komolyabb kérdések is. Mint például a legendás gonosz valóban színtiszta gonosz? A jó csak teljesen jó lehet? Vagy a jó és rossz valahol mindig együtt járnak? Lehet egy ellenségnek szívből megbocsájtani? Minden kérdésre választ kapsz, ha megnézed a Bulgasal című koreai sorozat minden egyes részét.

jfruzsi97   2022. 02. 15.

Előzetes alapján nagyon megtetszett. Az első rész is egész jó volt, a látványvilág, a sztori is rendben volt. De a második rész felénél nagyon untam magam, olyan semmilyennek éreztem az egészet. Úgyhogy elég is volt belőle.

tamas84   2022. 01. 24.

Megnéztük az 1. epizódot és máris imádjuk! Nagyszerű történet és operatőri munka. A koreaiak olyan jól ábrázolják a szerelmet és a szomorúságot a filmjeikben és drámáikban. Ez egy nagyon ígéretes sorozat és tudom, hogy csak jobb lesz.

paval   2022. 01. 30.

A sorozat többet törődik a lassított felvételekkel, mint a jó párbeszédekkel és érdekes karakterekkel. Lassú, unalmas és semminek sincs értelme.