Újságos lányok (2022)

Paper Girls

Robinson76   2022. 12. 30.

Stranger Things ultra light

A sorozat több hasonlóságot is mutat a Stranger Things szériával, de ahogy haladunk előre a történetben, már egyre érezhetőbb, hogy ez csak a felszín, ha jobban belenézünk, akkor nyilvánvalóvá válik, hogy egy többé-kevésbé működőképes és önállóan is érvényesülni tudó sztorit kapunk, csak itt más karakterekkel és még inkább elgondolkodtató kérdésekkel megtámogatva. Tulajdonképpen egy időutazós felnövés történetet kapunk, csak sajnos nem a jobbik fajtából. Nekem leginkább a körítés nem tetszett, néhol megmosolyogtató volt a kivitelezés, erősen látszott a alacsony költségvetés. Többekkel ellentétben én a főszereplőket sem kedveltem meg igazán, és a színészi játékkal sem nyújtottak maradandót. Ezek után pedig nem is csoda, ha engem nem lepett meg, hogy végül egy évadot követően kaszálták a sorozatot.

penci   2022. 07. 29.

Nagyon Stranger things koppintásként kezdődött, de aztán gyorsan feljavul néhány rész alatt.

pucedli   2022. 07. 30.

Örülök, hogy a párbeszédek nem giccsesek és jól vannak előadva. Az egyetlen probléma, hogy nyilvánvalóan nem volt nagy költségvetés a speciális effektekre/operatőri munkára.