Sabrina hátborzongató kalandjai

Chilling Adventures of Sabrina

2023.10.29 SzupiMester

Gyermeteg történet, de mégis lekötött, és egymás után néztem a részeket.

2022.03.12 JRD

3,5*, mert nem rossz...

...de jobb is lehetett volna. Egy kellően félelmetes, boszorkányos, horroros, varázslatos, misztériumos, gyilkosos, vérfarkasos, szellemes ecetera sorozat, melyben (mily meglepő) túltolták a manapság divatos ideológia propagandáját. (A Netflix egyé... Teljes kritika

2019.08.14 Szilonka

Az eredeti Sabrina sorozat olyan kis tündi-bündi volt, na ez a tök ellentéte. Komor és véres. A jók a kis történetek és lények benne, látványra is élvezhető.

2019.09.18 TomÁcs

Jó kis sorozat, az első 2 évad szinte hibátlan. Nem a régi bűbájos Sabrina történet ez, sokkal véresebb és izgalmasabb.

2019.01.28 indingo

Érezni a Riverdales készítők hatását, és nem csak az utalások miatt. A története nem rossz, kicsit beteg. Ami zavar, hogy egy boszit csak Sabrinának lehet hívni.

2020.09.29 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Egyszerűen ezt beteg és torzult személyiségű emberek készítik. Ez eddig oké, de kinek? Minek? Milyen céllal? Rosszul voltam, mire két epizódot megnéztem. Meg kellett az egómat erőszakolni. Sikerült. Megszenvedtem. Felépültem és elfelejtem, legalábbis remélem.

2019.10.28 VvV

Remek kis sorozat. Kicsit dark, de ugyanakkor van benne romantikus szál is. Látványban is pöpec.

2021.01.03 Zoltán384279

Normális Sabrina

Nekem egy vígjátéknak tűnt, és tényleg vannak benne jó poénok, de elég sok komoly és durva dolog is. A Sabrina név nekem is kicsit gagyinak tűnt, de erre a szereplőre jobban illik, mint az előzőre. Nagyon jó a sztori is, plusz a szereplők is. A sátánon kívül minden tetszik benne. Abból úgy tűnik, hogy nem lehetett túl magas a költségvetés.

2019.07.14 Greeta

Az elején azt hittem, amikor megláttam a főgonoszt, hogy ez nagyin gagyi lesz, de pozitívan csalódtam. Pörgős, látványos és izgalmas stroy.

2019.04.02 Timcsi

Én már nagyon várom a 2. évadot. Vérpezsdítő kis sorozat boszikkal, varázslatttal, meg mindennel, ami kell.

2021.10.24 Spidey

Nagyon kellemes meglepetés volt. Nem vártam sokat tőle. Netflixen futottam bele, és nem bántam meg. Kb. egy hét alatt kivégeztem az összes évadot. Kár, hogy nem folytatták. Remek cselekmény és isteni popzenék végig.

2019.04.14 petraszab

Tinisorozat ide vagy oda, de helyenként elég véres kis sori. Izgalmas, jó a háttértöténete és a karakterek is szuperek.

2022.12.11 Idknw

Először azt hittem, valami lightos boszis tinisorozat, aztán, ahogy haladt a történet, meglepődtem, hogy sok rész véres és hátborzongató. A szörnyek rémisztőek, a látványvilága kifejezetten jó, a szereplők jól alakítanak, a Sabrinát alakító lány csin... Több

2020.08.21 Kanyi

Kicsit szamomra sotet de nem mondhatok ta egy rossz szot sem mert hozza az elvart szintet...bar en szemely szerint a lezarasban kicsit csalodtam