Advertisement

Vélemények: Sabrina hátborzongató kalandjai (2018)

Dávid392376   2021. 12. 11.

Ebbe a sorozatba az interneten botlottam bele, eleinte nem akartam elkezdeni, mondván, nagyon brutális, viszont kellemesen csalódtam! 8/10 a brutalitás a sorozatban, az epizódok fenomenálisak, és ezért számomra egy fantasztikus sorozat, csak ajánlani tudom!

Szilonka   2019. 08. 14.

Az eredeti Sabrina sorozat olyan kis tündi-bündi volt, na ez a tök ellentéte. Komor és véres. A jók a kis történetek és lények benne, látványra is élvezhető.

TomÁcs   2019. 09. 18.

Jó kis sorozat, az első 2 évad szinte hibátlan. Nem a régi bűbájos Sabrina történet ez, sokkal véresebb és izgalmasabb.

indingo   2019. 01. 28.

Érezni a Riverdales készítők hatását, és nem csak az utalások miatt. A története nem rossz, kicsit beteg. Ami zavar, hogy egy boszit csak Sabrinának lehet hívni.

Sabnock Sanatory Nézhetetlen  2020. 09. 29.

Egyszerűen ezt beteg és torzult személyiségű emberek készítik. Ez eddig oké, de kinek? Minek? Milyen céllal? Rosszul voltam, mire két epizódot megnéztem. Meg kellett az egómat erőszakolni. Sikerült. Megszenvedtem. Felépültem és elfelejtem, legalábbis remélem.

VvV   2019. 10. 28.

Remek kis sorozat. Kicsit dark, de ugyanakkor van benne romantikus szál is. Látványban is pöpec.

Greeta   2019. 07. 14.

Az elején azt hittem, amikor megláttam a főgonoszt, hogy ez nagyin gagyi lesz, de pozitívan csalódtam. Pörgős, látványos és izgalmas stroy.

Timcsi   2019. 04. 02.

Én már nagyon várom a 2. évadot. Vérpezsdítő kis sorozat boszikkal, varázslatttal, meg mindennel, ami kell.

petraszab   2019. 04. 14.

Tinisorozat ide vagy oda, de helyenként elég véres kis sori. Izgalmas, jó a háttértöténete és a karakterek is szuperek.

Spidey   2021. 10. 24.

Nagyon kellemes meglepetés volt. Nem vártam sokat tőle. Netflixen futottam bele, és nem bántam meg. Kb. egy hét alatt kivégeztem az összes évadot. Kár, hogy nem folytatták. Remek cselekmény és isteni popzenék végig.

Zoltán384279   2021. 01. 03.

Normális Sabrina

Nekem egy vígjátéknak tűnt, és tényleg vannak benne jó poénok, de elég sok komoly és durva dolog is. A Sabrina név nekem is kicsit gagyinak tűnt, de erre a szereplőre jobban illik, mint az előzőre. Nagyon jó a sztori is, plusz a szereplők is. A sátánon kívül minden tetszik benne. Abból úgy tűnik, hogy nem lehetett túl magas a költségvetés.

Kanyi   2020. 08. 21.

Kicsit szamomra sotet de nem mondhatok ta egy rossz szot sem mert hozza az elvart szintet...bar en szemely szerint a lezarasban kicsit csalodtam

Rocksuperior   2021. 04. 03.

Borzasztóan gyenge!

Oda nem illő, és a történet szempontjából teljesen irreleváns megnyilvánulások és történetszálak. Nevetségesen rossz színészi teljesítmény a főszereplőtől. Az első évadot teljesen megnéztem, és belekezdtem a másodikba is csak azért, hogy ne ítélkezzek előre, de minden egyes perce felért egy lelki, testi erőszakkal.

Dandás   2021. 07. 03.

Remek kis sorozat