Közösség

Vélemény:

 

91 Stranger Things

(2016)

Még mindig tudom várni a negyedik szezont...

 
hp   2020.09.08 08:09
5

Nagyon jól indult a sorozat, az első rész után rögtön jött a második, aztán annyira rákaptunk, hogy az egész évadot egy délután, este, éjszaka alatt bedaráltuk. Aztán jött a második szezon, még mindig jó, de helyenként már kezdett az az érzésem lenni, hogy kezdett elszabadulni a forgatókönyvírók tolla, és nem feltétlenül jó irányba. A remek színészgárda (beleértve a fiatalokat is természetesen) még így is elvitte azért a szezont, a harmadik évadnak pedig kimondottan jót tett az új szereplők bevonása. Viszont erre az évadra már elfogyott Millie Bobby Brown természetes játéka, és ami eddig csuklóból jött neki, ott azt láttam, hogy nagyon színészkedni akar, és ettől nekem hamiskásak lettek a jelenetei, ellenben a többiekkel. A sztori kapcsán éreztem azt, hogy kezdenek kifogyni a bátorságból, nem mernek kiírni olyan karaktereket, akikkel az első évadban csuklóból végeztek, de értem a logikát, a közönség megkedvelte őket és a többi, de nagy híve vagyok a bátor húzásoknak, és abból egyre kevesebb jutott. Összegezve egy zseniális szintről indult, és annak, ami jó volt benne az elején, egy jó részét még meg tudta tartani. Hogy még mindig tudom várni a negyedik szezont, azt jó jelnek veszem, úgyhogy ha 5 csillagot nem is, 4-et nyugodt szívvel tudok adni, plusz egy ajánlást, ha még nem kezdtél bele.