Stranger Things - 4. évad (2021)

Stranger Things (S04)

4. évad - epizódlista (9)

1. rész (S04E01) 2021

Winona Ryder
Brett Gelman

Klauka89   2022. 06. 04.

Fantasztikus alkotás

Már nagyon vártam, hogy végre május 27-e legyen. A július 1-et is elmondhatatlanul várom, holott tudom, hogy utána sokáig kell majd a napokat visszaszámlálnom az 5., és egyben befejező évadig. De mindemellett nagyon szerencsés vagyok, hogy addig min... teljes kritika»

Laszlo385064   2022. 05. 29.

Stranger Things 4.

A negyedik évad nagy visszatérés. Az eddigieknél is izgalmasabbra sikerült, de csak a második résztől, mert az első inkább csak felvezetés, a szereplők újbóli megismertetése. A sorozatnak ismét sikerül visszaadni a 80-as évek hangulatát, a megfelelő mennyiségben adagolva. A cselekmény ismét több szálon fut, hogy egy percig se unatkozzunk. Az extra hosszú műsoridő sem akadályozza meg, hogy mindig a következő részre ugorjunk, egy adag popcorn és kóla mellett!

F79   2022. 05. 28.

1986 - Micsoda év volt!

Megnéztem a Stranger Things 4. évadának eddig megjelent részeit, és még mindig keresem a szavakat. A 3. széria és az előzetesek után tartottam tőle, hogy az alkotók elfáradtak, és valami bárgyú, innen-onnan lopkodott, erőltetett történetet izzadtak k... teljes kritika»

Greta   2022. 05. 31.

Jó, hogy elkészült, szeretjük

A befejező részek hiányában a teljesség igénye nélkül: jól sikerült ez az évad (is). Az első rész, mint egy bravúrosan megkomponált nyitány egy nagyszabású opera elé, egyetlen pillanatát sem akartam elmulasztani. Katartikus. A második résztől már a ... teljes kritika»

danda115   2022. 05. 27.

Valószínűleg az eddigi legjobb évad! Minden benne van, amit asorozatban szerettünk, és még több! Az egyik legjobb évad, amit a Netflix valaha is kiadott.

szabo123   2021. 04. 07.

Nagyon ajánlom. Vitathatatlanul a legjobb évad, nagyon más, és én szeretem a változatosságot. Kiemelkedik, de kapcsolódik a történet többi részéhez. Nagyon ajánlom.

A negyedik évadban elhangzott Kate Bush dal évtizedekkel a megjelenése után újra felkerült a slágerlisták élére.

(Gábor390920 )

Antal Nimród magyar producer rendezte 2 részét is a sorozatnak, melyre 2019-ben kérték fel.

(Klauka89 )

A főgonosz maskarája 18 kg-ot nyom, A színészen7 órán át dolgoztak a sminkesek, hogy forgatható állapotba hozzák. A jelmez levétele egy órát vett igénybe.

(Klauka89 )

Vecna jelmeze nem CGI, hanem 90 %-ban maszkokból és protézisekből tevődik össze.

(Klauka89 )

Hét, nagyjátékfilm hosszúságú epizóddal érkezett a Netflix első, igazán nagy durranásnak számító sorozatának friss évada, legalábbis annak egyik része. A Stranger Things negyedik etapja bátrabban nyúl a horror eszközei után, izgalmasabb és koncepciózusabb, mint eddig valaha. Persze vannak részei, ahol még mindig esetlen, de valahogy így kell folytatni, kulminálni egy lassan véget érő sorozatot. Stranger Things 4. évad, első felvonás kritika. több»