indingo   2018. 09. 01.

Stephen King imádja a börtönt, mint helyszínt. Lassacskán építkező, de érdekes sorozat.

VvV   2018. 08. 09.

Nem egy pörgős, de még is nagyon leköti az ember figyelmét. Tipikus Stephen King.

Mia1982   2018. 08. 22.

Nagyon féltem, hogy gagyi lesz, erre kaptam egy lassú lefolyású, kiváló sorozatot!

Vonyc   2018. 08. 18.

Minden egyes rész végén nézni akarod a következőt! Kevés amerikai sorozat van, ami igazán ki van dolgozva szerintem, de ez végig hozza azt a feszültséget amit az első rész ad. A karakterek is mind egyediek, a színészek is el lettek találva a szerepre. Bill Skarsgard (Ugye tudjuk, ő volt az 'AZ'-ban Pennywise, a bohóc) pedig...meg sem kell szólalnia, a hideg futkos tőle a hátadon :D

Bill Skarsgård