Hősök

mamiéstöti2   2016. 08. 07.

Nagyon szeretem ezt a sorozatot egyik kedvencem. Nagyon jól fel van építve és nagyon találó ötlet, hogy SLYDER bármely képességet magáévá tud tenni, mondjuk egy kicsit extrém módon. Mindenkinek ajánlani tudom.

Deku   2017. 08. 22.

Nagyon szeretem a szuperhősös témát ez pedig abból is az egyik legjobb. Nagyon hasonlít az egyik anime sorozatomhoz ez pedig csak plusz pont neki. Nagyszerűek a karakterek.

babsy88   2015. 01. 23.

Legkirályabb fantasztikus sorozat. Mindenkinek van egy különleges képessége, de kell olyan is aki összegyűjthet többet, és persze egy ellenfél, aki képes megtanulni néhányat, hogy megvédje hasonló kivételes társait. Peter legyőzhetetlen. Jack Coleman jól alakítja a mindkét oldalon álló és később már képességgel is rendelkező személyt. Több színésznek egy ugródeszka volt a világhír felé.

Norbi   2018. 07. 30.

Ilyen témájú filmekkel hamar lelehet venni a lábamról, főleg ha egy ilyen kivételesen jól megrendezettről van szó. Imádom, imádtam, és imádni fogom :D

harnas1207   2018. 11. 29.

Szuper sorozat. Ahogy a szálakat összekapcsolták az első évadban az zseniális. A negatív főhős Sylar miatt néztem leginkább. Sajnos az erős kezdés után a színvonal is kezdett csökkenni a további évadban, de az elsőt mindenképp érdemes megnézni.

Diana Scarwid
Zachary Quinto

1933-as “Láthatatlan ember” főszereplője szintén Claude Rains néven szerepelt.

(Deku)

Tim Sale aki Isaac festményeit készíti el igazából színvak.

(Deku)

Hana Gitelman legtöbbször grafikai novellákban folytatja munkásságát.