Hősök

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Imádom mind a mai napig. Claire az egyik kedvenc karakterem. Izgalmas történet a világ megmentéséről amit végső soron ők indítanak be. Futurisztikus izgalmas kalandsorozat. Kár hogy nem lett több évada.

mamiéstöti2   2016. 08. 07.

Nagyon szeretem ezt a sorozatot egyik kedvencem. Nagyon jól fel van építve és nagyon találó ötlet, hogy SLYDER bármely képességet magáévá tud tenni, mondjuk egy kicsit extrém módon. Mindenkinek ajánlani tudom.

Deku   2017. 08. 22.

Nagyon szeretem a szuperhősös témát ez pedig abból is az egyik legjobb. Nagyon hasonlít az egyik anime sorozatomhoz ez pedig csak plusz pont neki. Nagyszerűek a karakterek.

babsy88   2015. 01. 23.

Legkirályabb fantasztikus sorozat. Mindenkinek van egy különleges képessége, de kell olyan is aki összegyűjthet többet, és persze egy ellenfél, aki képes megtanulni néhányat, hogy megvédje hasonló kivételes társait. Peter legyőzhetetlen. Jack Coleman... több»

Norbi   2018. 07. 30.

Ilyen témájú filmekkel hamar lelehet venni a lábamról, főleg ha egy ilyen kivételesen jól megrendezettről van szó. Imádom, imádtam, és imádni fogom :D

harnas1207   2018. 11. 29.

Szuper sorozat. Ahogy a szálakat összekapcsolták az első évadban az zseniális. A negatív főhős Sylar miatt néztem leginkább. Sajnos az erős kezdés után a színvonal is kezdett csökkenni a további évadban, de az elsőt mindenképp érdemes megnézni.

Yosihiro   2015. 02. 16.

Sorozatok közül ezt tekintettem a hét végén az 1. évadot. Az első évad jól sikerült. Szerintem mindenképp egy nézhető és izgalmas érdekes történet. A sok képesség néhol már zavaró de az emeberi érzelmek és mivoltunk amit tükrözni próbál a film kic... több»

Diana Scarwid
Zachary Quinto

1933-as “Láthatatlan ember” főszereplője szintén Claude Rains néven szerepelt.

(Deku)

Tim Sale aki Isaac festményeit készíti el igazából színvak.

(Deku)

Hana Gitelman legtöbbször grafikai novellákban folytatja munkásságát.

(Deku)

Zane Taylor tagja volt az “Isteni Adomány” nevezetű death metal bandának.

(Deku)

Star Trek-es utalás is van a sorozatban ugyans Kaito Nakamura (Hiro édesapja) kocsijának rendszáma NCC-1701 ami a USS Enterprise hajónak a száma.

(Deku)

Angela Petrelli beszél francia nyelven.

(Deku)

Hiroshima város után kapta nevét Hiro Nakamura.

(Deku)

Az első évadban Hiro Nakamura és Claire Bennet minden részben szerepelt. Mindazonáltal a “A társaság embere” részben Hiro gyerekként jelenik meg míg Claire-t továbbra is Hayden Panettiere személyesíti meg.

(Deku)

A sorozat miatt készítettek egy Primatech Papírgyár nevű weboldalt ami Mr. Bennet névjegykártyáján is felfedezhető.

(Deku)

Szintén X-Men-es utalás, hogy Isaac Mendez “Felrobbanó ember” műve hasonlít az Uncanny X-Men 199. képregény borítójára.