Csillagpor   2018. 10. 14.

Hát ez szörnyű lett szerintem... pedig az alapsorozatot imádtam. Ez csak egy gyenge utánzási próbálkozás rossz történettel, karakterekkel és erőltetett párbeszédekkel, amiknek semmi iránya és célja nincsen sajnos.

papaja   2016. 11. 08.

sajnos a nagy visszatérés nem történt meg, érdekes ugyan itt is a történet, de eléggé kiszámíható, a jó érzésemet a filmnézés közben főleg a jó zene és az első sorozatra való szuper emlékeim adják. az eredeti sorozat látványvilágában is lenyűgöző volt, ez viszont olyan mintha selfiebottal csinálták volna

vitto   2016. 09. 21.

nem gondoltam volna, hogy a valaha kedvenc sorozatomból lehet ennyire unalmas folytatást csinálni

petera050   2016. 08. 08.

szerintem itt is ugyanaz a gond, mint az eredetinél, hogy olyan lassan bontakozik ki a történet, olyan lassan fejlődik, hogy belefárad a néző

Kiki Sukezane
Zachary Levi
Zachary Levi
Aislinn Paul
Aislinn Paul
Jack Coleman
Ryan Guzman

Nemcsak a nagy múltra visszatekintő hollywoodi sikerfilmeket rebootolják/remake-elik, hanem a sorozatokat is. A 2010-ben elkaszált Hősök azonban most tényleg úgy néz ki, hogy újjászülethet. Heroes Reborn évadnyitó kritika. több»

Aki kedvelte az eredeti szériát, annak mindenképp megér egy próbát Tim Kring újabb ötlete, azonban sajnos nem kell csodát várni tőle.